..."/>

ביקורת Palm Pre

דגם הסלולרי החכם של פאלם, ה-Palm Pre צפוי להגיע לחנויות בארה"ב בעוד ימים ספורים, אך כבר עתה מגיעות הביקורות הראשונות לרשת. הדגם החדש עורר ציפיות גבוהות בקרב לקוחות הסלולר לאחר שהושק בתערוכת האלקטרוניקה CES.

המכשיר צפוי להגיע לישראל במהלך הקיץ בהשקה בלעדית של פלאפון.

palm-pre
אום מאליק, מייסד הבלוג הטכנולוגי GigaOM,  כותב כי "המכשיר נראה די טוב, אך הוא מעט פלסטיקי ואיכות הבנייה שלו נמוכה מזו של הבלקברי. הוא קל לאחיזה ומעוגל במקומות הנכונים. המקלדת הנשלפת (סליידר), לעומת זאת, נראית שברירית". מאליק המשיך וציין כי הגלישה בדפדפן המותקן על המכשיר, דפדפן המבוסס על פלטפורמת הקוד הפתוח WebKit, הייתה מהירה למדי, וזהה למהירות הדפדפנים המקבילים של אפל וגוגל באותה קטגוריה. המכשיר החדש של הפאלם כולל, בין השאר, ספר כתובות דוא"ל המאחד כתובות משירותים שונים, דוגמת אאוטלוק ופייסבוק. מאליק מציין כי הטלפון "טוב בסנכרון בין אפלקציות עם ספר כתובות מאוחד".

גם באתר The Boy Genius Report מבקרים בחריפות את המקלדת הנשלפת: "המקלדת באמת לא טובה. הידיים שלי באמת לא כאלה גדולות אך האגודל שלי תופס שלושה עד ארבעה מקשים במקלדת. זה באמת איזור שאי אפשר 'להסתבך איתו' ואנחנו חייבים להודות שאנו מעט מאוכזבים.

Palm Pre יושק ב-6 ביוני ללקוחות בארה"ב.

Related posts

Top