..."/>

בחירת מערכת מיזוג אוויר

כאשר בוחרים מערכת מיזוג אוויר יש צורך להתייחס לכלל הפרמטרים השונים. אי אפשר להחסיר פרמטר אחד או לזלזל בערכו של אחר מכיוון שבטווח הארוך אנו יכולים להצטער על כך מאוד. חיסכון בעלויות ההפעלה, הגמישות בהתקנה, הרעשים שהמערכת מייצרת ועוד פרמטרים רבים יוצרים את אחת ההחלטות החשובות ביותר שיש. מפאת כך, יש לשים לב לכל פרמטר בקניית המערכת אותה אנו בוחרים לרכוש על מנת להימנע בתקלות בהמשך וליהנות ממוצר איכותי.

אי אפשר בלי מזגן איכותי

מערכות מיזוג אוויר חייבות להיות מערכות איכותיות כי אי אפשר ליהנות מאיכות חיים גבוהה בלעדיהם. קשה מאוד ליהנות בכל מקום שהוא בלי מזגן, במיוחד בארץ חמה כמו שלנו, חל החל ממשרדים ועד קניונים, ממסעדות ועד הבית הפרטי שלנו. עם זאת, יש הרבה חסרונות למערכות מיזוג אוויר: הן יכולות לפגוע בעיצוב בבית, הן יכולות להרעיש מאוד, הן מבזבזות הרבה מאוד כסף בהפעלה בעיקר בחודשי הקיץ וכמובן שהן יכולות להיות בעלות תחזוקה יקרה. כשבוחרים מערכת מיזוג, בוחרים לטווח הארוך ולכן כדאי להשקיע במערכת עמידה ואמינה שתחזיק לאורך זמן לעומת מערכת אחרת שתצפה לנו תקלות לטווח הקרוב.

בחירת מערכת מיזוג אוויר

  • כשתתחילו את מלאכת חיפוש מערכת מיזוג האוויר, תוכלו לבחור – מערכות VRF חדשניות או במערכות יותר מיושנות. המערכות החדשות יעילות יותר ומספקות פתרונות רבים שלמזגנים עם טכנולוגיה ישנה יותר לא יהיו אך ההתקנה עלולה להיות יקרה. עם זאת, קחו בחשבון שאתם משקיעים לטווח הארוך ולכן חשוב לבחור בשיקולים הנכונים.
  • מערכות VRF מספקות יתרונות רבים והגדול שבהם הוא החיסכון. הפעלתה של מערכת VRF יכולה להיות עד 50 אחוזים פחות מהפעלה של מערכת מיזוג אוויר אחרת כאשר כל הבית יקבל מיזוג אוויר הולם במחיר נוח במיוחד. כך לא תצטרכו להתחשבן על הדלקת המזגן ולא תצטרכו לעמוד באחת הדילמות הידועות של התושב הישראלי שסובל מימי חמסין רבים בעיקר ביולי ואוגוסט.
  • כאשר בוחרים מערכת מיזוג אוויר צריך לזכור שהיא יכולה להרעיש בלילה בצורה כזו שתפריע לכם לישון. בחירה של מערכת מרעישה יכולה לעלות לכם בזיעה רבה בלילה או בנדודי שינה בגלל הרעש, תבחרו מה אתם רוצים שיפריע לכם. האפשרות השלישי היא לבחור במזגן VRF, שיספק עבודה שקטה במיוחד. מזגן זה יחסוך לכם בבריאות שלכם, הן מבחינת חיפוש אחר טכנאים ותקלות שונות והן מבחינת שעות שינה.

מערכת אמינה ועמידה

התחזוקה של מערכות VRF תהיה קלה מאוד כי מדובר במערכת מאוד אמינה. בגלל שהמדחס פועל בצורה הרבה יותר יעילה, הוא פחות ניזוק לטווח הארוך ולכן החיסכון שלכם מתבטא גם בעניין זה. לסיכום, מערכת אמינה, חסכונית ועמידה לאורך טווח ארוך במיוחד. הוצאה ראשונית שאולי תהיה מעט גבוהה – תחסוך לכם הרבה אחרי.

 

Top