..."/>

אייפד 3.2 גירסה חדשה iPad

הדגם הנוכחי של האייפד אולי לא מגיע עם מצלמה אבל אפל כבר הניחה את היסודות לכך. בנוסף מפתחים שהתחילו לחקור את גירסה 3.2 בטא התחילו לדווח על כך שגירסה 3.2 מכילה תמיכה בשיחות וידאו שמסבירה את הרווח המסתורי בחלק העליון של המכשיר בתמונות שדלפו. כמו כן נראה שיש תמיכה בתוכנה לקבל או לדחות שיחות וידאו, אפשרות לסובב את תמונת הוידאו, לצפות בה על המסך המלא או רק על חלק ממנו, כך שככל הנראה המכשיר תוכנן להגיע עם מצלמה קדמית ומי יודע אולי הדגם הסופי אכן יגיע עם המצלמה הזו.

עוד דיווח שניתן לאשר אותו הוא שגירסה 3.2 מגיעה עם תמיכה בהורדה של קבצים ואיחסונם במכשיר, כלומר שיהיה אפשר להוריד תמונות מהרשת ולהשתמש בהן באפליקציות שונות על גבי המכשיר כלומר שאפל מתכננת ליצור מבנה ספריות מסוים בגירסה 3.2 עבור האייפד .

המפתח chpwn שמפתח אפליקציות דרך הסידיה אמר שמבדיקה של הסימולטור של האייפד נראה שהמכשיר גם תומך בסוג של הודעות SMS למרות שהפיצ'ר הזה "קבור עמוק בקוד" וכן שיש גם סוג של תמיכה בשיחות טלפון וכנראה שזה יותר קשור לשיחות וידאו מאשר שיחות טלפון רגילות.

יש לזכור גם שמערכת ההפעלה של האייפד מבוססת על זו של האייפון ויתכן שאפל עדיין לא הסירה את כל הרכיבים וקטעי הקוד שהיא חושבת שאינם דרושים במכשיר הטבלט שלה. chpwn גם הצליח לייבא את תוכנת ה- ProSwitcher שלו עבור הסימולטור של האייפד ולהריץ אותה בהצלחה כך שברגע שיהיה אפשר לעשות Jailbreak לאייפד אנחנו נוכל לראות עליו גם תמיכה במולטי טאסקינג על אפה וחמתה של אפל. המפתח Ryan Petrich מצידו גילה גם מספר דברים ביניהם אפשרויות של פרסומות לפי מיקום שמשתמשות ב- API של המפות, אפשרות להעלאת קבצים בספארי, אפשרות להתאים אישית את תפריטי ה- Copy/Paste ואב טיפוס ראשוני לאפשרויות של זיהוי כתב יד.

לסיום, מה שבטוח הוא שאפל לא גילתה את כל מה שיש לה לגלות לגבי האייפד באירוע ההצגה שלו ומעניין מאוד יהיה לראות מה אכן יהיה בגירסה 3.2 ועוד יותר מעניין יהיה לראות מה אפל מתכננת עבורנו לגירסה 4.0.

Related posts

Top