..."/>

מה עדיף – אקס בוקס וואן או פלייסטיישן 4?

מה חשוב לדעת בטרם רכישת קונסולת משחקים

בעת רכישת קונסולת משחקים, יש לוודא כי יש ברשותכם סכום הכסף הדרוש. קונסולת משחקים עולה בין 2,000 ל-3,000 ש"ח, ללא החשבת העלות של המשחקים והעזרים הדרושים עבורה. במידה ואתם חובבי משחקים מושבעים, קונסולות משחקים ישפרו מאוד את חווית המשתמש שלכם. החליטו היכן תרצו למקם את קונסולת המשחקים, ומה הם המשחקים בהם תרצו לשחק.

רבים מן המשחקים מוצעים רק באחת מן הקונסולות המובילות, ולא בכולן. מה היא קונסולת המשחקים המועדפת עליכם? במאמר הבא נבצע השוואה בין שתיים מקונסולות המשחקים הבולטות בשוק – האקס-בוקס וואן והפלייסטיישן 4, על מנת להקל עליכם את תהליך הבחירה הזה.

מה עדיף – אקס בוקס וואן או פלייסטיישן 4?

  • תכונות האקס בוקס וואן: האקס בוקס וואן מיוצר על ידי מיקרוסופט. זהו הדגם המשופר אחרי דגם האקס-בוקס 360. חומרת האקס בוקס וואן הינה חזקה מאוד, והדבר ניכר בעת השתתפות במשחקים אותם היא מציעה. האקס בוקס וואן מכיל כונן קשיח בנפח של 500 ג"ב, ומצלמת קינקט מדגם 2.0. האקס בוקס וואן מאפשר חיבור של הקונסולה למסך הטלויזיה, על מנת לשחק בו או לצפות באמצעותו בסרטים, אלבומי תמונות, כמו גם לגלוש ברשת ולשחק במשחקים שונים.
  • ביצועי האקס בוקס וואן: האקס בוקס וואן יכולה לשרת את המשחקים בה לאורך שנים רבות, ללא תלות בגילם או המשחקים המועדפים בהם. החומרה החזקה של האקס בוקס וואן ונראות התמונה החדה בה, מאפשרת חווית משחק מוצלחת עד מאוד.
  • יתרונות האקס בוקס וואן: יתרונותיה של קונסולת המשחקים אקס בוקס וואן הם החומרה החזקה שלה ונראות המשחקים הטובה בה. הפיצ'ר המגניב של חיבור הקונסולה למסך הטלויזיה ושימוש בה כמרכז מדיה, הינו יתרון בולט נוסף.
  • חסרונות האקס בוקס וואן: זוהי קונסולת משחקים יקרה יחסית לדגמי האקס-בוקס הקודמים, כמו גם ביחס לדגמי הפלייסטיישן השונים. גם עובדת היותה של הקונסולה תומכת במשחקים מקוריים בלבד, ואינה מאפשרת משחק במשחקים צרובים, מייקרת את עלות השימוש בה.
  • תכונות פלייסטיישן 4: הפלייסטיישן 4 הינה קונסולת המשחקים מן הדגם החדש ביותר של סוני. גם קונסולה זו הינה בעלת כונן קשיח בנפח של 500 ג"ב, וגם היא כוללת מצלמה ייעודית ואפשרות לצפייה בסרטים באיכות גבוהה.
  • ביצועי פלייסטיישן 4: קונסולת פלייסטיישן 4 מתפקדת באופן נהדר, הן בעת משחק במשחקים שונים והן בצפייה בסרטים באיכות גבוהה.
  • יתרונות פלייסטיישן 4: זוהי קונסולה עמידה מאוד המתאימה לכל אחד. מחירה של קונסולה זו הינו משתלם מעט יותר ממחירה של קונסולת אקס-בוקס וואן. נוסף כל כך, הרבה משחקים טובים נמכרים רק לבעלי קונסולות פלייסטיישן 4.
  • חסרונות פלייסטיישן 4: גם על הקונסולה של פלייסטיישן 4 לא ניתן להפעיל משחקים שאינם מקוריים. למרבה המזל, חנויות רבות בארץ מפעילות ספריית החלפות למשחקי המחשב שברשותכם. נוסף על כך, על מנת לשחק בקונסולה זו ברשת יש לרכוש מנוי חודשי או שנתי, אך לפחות זה מאפשר רכישת משחקים חדשים בחינם מדי חודש.

רכשו את קונסולת המשחקים המתאימה לכם ביותר

האקס-בוקס וואן והפלייסטיישן 4 דומים מאוד הן מבחינת המפרט הטכני שלהם והן מבחינת יתרונותיהם וחסרונותיהם. בין אם אתם מתבגרים או אנשים מבוגרים, ובין אם אתם נשים או גברים, תוכלו למצוא עניין במשחקי קונסולות מחשב. רכשו את קונסולת המשחקים אשר מציעה את מבחר המשחקים הרב ביותר בתחום שמעניין אתכם. שתי קונסולות אלו הינן יעילות ומהנות מאוד לכל חובבי המשחקים, והן מאפשרות חווית משחק שלמה וללא שום דאגות.

Top