..."/>

עמדות מולטימדיה כאטרקציה לאירועים

מתכננים אירוע משפחתי או עסקי חשוב ומחפשים אטרקציות מדליקות ומקוריות? ובכן, יש מגוון עצום של אטרקציות לאירועים שונים ומגוונים כגון חתונה, בר מצווה, בת מצווה, יום הולדת, יום כיף לעובדי החברה, ימי גיבוש, מסיבת רווקות וכיוצא בזה. חשוב לבחור אטרקציות המתאימות לסוג האירוע, גיל וכמות המשתתפים, מיקום, מזג אוויר ותקציב.

כדאי לבחור מספר אטרקציות כדי להציע גיוון ולספק חוויה מלהיבה לכל המוזמנים, בין האטרקציות הפופולריות ביותר ניתן למנות את עמדות המולטימדיה, כדאי להזמין גם שולחנות משחק כדי לאפשר למספר רב של אורחים לבלות ולשחק בו זמנית, ללא תור ארוך בכל עמדה.

עמדות של משחקים וירטואליים בהתאמה לסוג ולמאפייני האירוע

ילדים, צעירים ומבוגרים, נשים וגברים, כולם אוהבים לשחק וליהנות מבילוי משותף באירוע. לכן, מומלץ להזמין חבילת אטרקציות הכוללת עמדות מולטימדיה עם משחקי הווידאו החדשים והמלהיבים ביותר. יש מגוון עמדות שניתן להזמין לאירוע, לדוגמה סימולטור טיסה, מרוץ מכוניות, סקטבורד, משחקי ריקוד ומוסיקה, עמדת תקליטן עם משחק DJ Hero, משחקי ספורט ועוד.

עמדות של משחקי וידאו וירטואליים זוכות לביקוש רב מצד האורחים המבלים באירוע, הן מתאימות לכל הגילאים, גם למבוגרים שבחבורה. כדאי לבחור משחקים המתאימים לבנים ולבנות כדי לאפשר לכולם לשחק וליהנות. העמדות אינן תופסות מקום גדול באירוע, אך מומלץ להכין מבעוד מועד מתחם אטרקציות ומשחקים בו יוכלו השחקנים לבלות יחד בלי להפריע לשאר המוזמנים.

אווירה מלהיבה, שמחה ותחרותית

כאשר מפיקים אירוע מעוניינים לספק חוויה ייחודית ומלהיבה לכל המוזמנים, לכן חשוב לבחור אטרקציות מתאימות ולאפשר לאורחים לשחק וליהנות מאווירה צעירה, סוחפת ותחרותית. יש עמדות המתאימות לשחקן בודד, אחרות מיועדות למשחק של זוגות, מסביב לשחקנים עומדים שאר האורחים וצופים בהם בהנאה, כאשר כל שחקן מנסה להפגין ביצועים מרשימים ולזכות בתשואות מצד הצופים. האווירה התחרותית תורמת להצלחת האירוע וסוחפת את כולם, בעיקר את הצעירים שבחבורה, אך לא רק. גם מבוגרים רבים נהנים לשחק, ובאירועים בהם יש משתתפים בכל הגילאים, השחקנים מגשרים על פער הגילאים ומתחרים זה בזה בהנאה.

חוויית משחק חדשנית ומלהיבה

בעת בחירת אטרקציות שונות לאירוע כדאי לקבל ייעוץ מקצועי מנציגי החברה כדי לקבל החלטה נכונה ולבחור באטרקציות חדשות המתאימות לסוג האירוע ולמאפייני המשתתפים. עמדות מולטימדיה נחשבות לבחירה מצוינת לכל האירועים, לרבות חתונות, מסיבות בר/בת מצווה, ימי כיף וגיבוש, ימי הולדת וגם למסיבות פרטיות בבית או במקום אחר.

לאחר הזמנת העמדות מחברה מובילה בתחום האטרקציות לאירועים יגיע צוות מיומן להתקין את העמדות באירוע, לרוב הצוות נשאר להשגיח ולסייע לכל מי שזקוק לעזרה במשחק, אך ישנה אפשרות לשכור את העמדות ולתפעל אותן עצמאית באירוע כדי לחסוך בעלויות. מומלץ לבחור במשחקים החדשים והפופולריים ביותר כמו פיפ"א 2017, סימולטור אופנוע וכדומה. העמדות ישדרגו את האירוע שלכם ויתרמו להצלחתו, והמוזמנים זוכים לבילוי מרגש ומלהיב.

 

Top