..."/>

טיפים חשובים לבחירת מעבדת סלולר

23123541918589

המכשירים הניידים החכמים הביאו לחיינו שפע של אפשרויות והם מקלים עלינו במידה רבה. עם זאת, המכשירים חשופים לפגיעות שונות; חלקן פגיעות בחומרה ובחלקן פגיעות בתוכנה ולכן הם דורשים לא פעם גם תיקונים וביקור במעבדה. כיוון שבשנים האחרונות קמו להן מעבדות רבות קשה להחליט באיזו מעבדה לבחור וכאן ריכזנו טיפים שיעזרו לכם להגיע לתיקון במקום הנכון.

מהירות תיקון ומכשיר חלופי

המכשיר הסלולרי שלנו הוא היום חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. אנו גולשים באמצעותו, מנהלים דרכו את סדר היום שלנו, יוצרים קשרים עם אנשים בקבוצות שונות וכמובן משתמשים בו גם לתקשורת בסיסית של שיחות. לכן, חשוב מאד שהמעבדה תוכל לבצע את העבודה במהירות סבירה וכדאי לוודא מולה מראש שיש לה את חלקי החילוף הנדרשים לתיקון. אם התיקון צפוי להיות ארוך יש לברר מול המעבדה אם ישנה אפשרות לקבל מכשיר חלופי לשימוש בזמן שהמכשיר במעבדה.

נוחות הגעה

המעבדה הסלולרית צריכה להיות זמינה עבורכם. לכן, כדאי לחפש את המעבדה על פי האזור בו אתם גרים או עובדים או לחילופין לחפש אחר מעבדה שיכולה לאסוף את המכשיר הסלולרי שלכם ולהחזירו בסיום התיקון. המעבדה צריכה לתת לכם את השירות הטוב ביותר בנוחות מקסימלית.

מאיזו מעבדה כדאי להימנע

אף על פי שאנו עוסקים בטיפים לבחירת מעבדת סלולר חשוב לדעת גם מאלו מעבדות כדאי להימנע. היום כמעט כל אחד יכול לפתוח מעבדה משלו. עלות ההקמה נמוכה יחסית (בהשוואה גם לעסקים אחרים שיכולים לדרוש השקעת פתיחה גבוהה מאד), מה שמוביל לפתיחה של מעבדות רבות וזו הסיבה שכדאי לדעת גם מאיזו מעבדה מומלץ להימנע.

  • היעדר אחריות – מעבדה שמכבדת את עצמה ואת הלקוחות שלה תעניק אחריות לעבודה שלה וזאת בהתאם לסוג העבודה. מעבדה שלא מוכנה לתת אחריות לעבודה צריכה להדליק נורות אזהרה.
  • מחירים נמוכים מדי – מחירים נמוכים מדי יכולים להצביע על שימוש בחלקים חלופיים שיכול להיות שנרכשים מאי ביי או כל ספק אחר לא ידוע. חלפים אלה יכולים להיות טובים והם יכולים להיות גרועים ואין לדעת מה האיכות שלהם.
  • חוסר מקצועיות – כל מי שפותח מעבדה סלולרית יכול להכריז על עצמו שהוא מקצועי, גם אם את הלימודים שלו הוא אסף דרך צפייה בסרטונים. לכן, כדי לדעת אם המעבדה מקצועית או לא רצוי לברר שהטכנאים עברו הכשרה של טכנאים סלולריים.
  • אנונימיות – כדאי מאד לחפש מידע על המעבדה שבה שמים את המכשיר לתיקון. מעבדה שאי אפשר למצוא עליה שום מידע באינטרנט לרבות אתר או דף עסקי וכן גם לא המלצות או אי המלצות, תקשה עליכם לדעת יותר פרטים עליה ואז יש לבחון את הסעיפים העליונים לעומק.

לסיכום

אפשר לראות כי בשנים האחרונות צמחו להן מעבדות רבות ברחבי הארץ אך לא כל מעבדה היא מעבדה שמתאימה לכם. לפני הגעה אל מעבדה מומלץ להיכנס אל האינטרנט, לבחון את האתר שלה ולראות אם יש כלפיה תלונות או המלצות של לקוחות מרוצים.

Be the first to like.

*

*

Top