..."/>

הכירו: גדג'טים של מצלמות נסתרות

בזכות הטכנולוגיה המתקדמת בתחום המצלמות הנסתרות, נולדו לא מעט פיתוחים ופתרונות מצוינים העוזרים לאלה העוסקים במעקב ובריגול. בשנים האחרונות אפשר למצוא בשוק מגוון של גדג'טים איכותיים, המספקים מענה לצרכים שונים וכוללים אלמנטים חדשניים במיוחד, שהופכים את השימוש במצלמה הנסתרת ליעיל הרבה יותר. תוהים אילו מצלמות נסתרות מוצעות כיום ומהם החידושים שהן מביאות איתן? הנה סקירה על הגדג'טים של המצלמות הנסתרות.

מצלמה נסתרת במנורת שולחן

אחד החידושים של השנים האחרונות בתחום מצלמות נסתרות הוא הפיכתן של המצלמות לאלמנט מוכר, כזה שמשתלב במרחב ומבלי שנשים לב אליו. מצלמה נסתרת המוסתרת בתוך מנורת לד שולחנית היא אחד הפתרונות החדשניים כיום, כזה שיכול לספק מענה לצרכי ריגול ומעקב. המצלמה מתבססת על WIFI, והיא סופר זעירה. אפשר לשלוט בה מרחוק בכל זמן נתון וליהנות מאיכות תמונה גבוהה במיוחד. המצלמה יכולה לקלוט בטווח של עד 6 מטרים וכל מה שצריך לעשות הוא לחבר את המנורה לתקע חשמלי. אפשר להציב את המנורה בכל מקום שרוצים: במשרד, בחדר השינה או בסלון.

מצלמה נסתרת בתוך כבל טעינה

אנו צמודים לטלפון שלנו ולא פחות מכך גם לכבל הטעינה שלו. הנה גדג'ט נוסף בתחום המצלמות הנסתרות: מצלמה איכותית המוסתרת בתוך כבל טעינה. המצלמה מציעה רזולוציה גבוהה מאד, היא קלה לתפעול ואיננה מצריכה לחיצה על כפתורים. על מה שצריך הוא לחבר אותה לספק כוח ואז יחל הצילום. עם מצלמות נסתרות מהסוג הזה אפשר לצלם כל מה שרוצים ואפילו לתעד אירועים שונים. אפשר להטעין כביכול את הטלפון במטען בזמן פגישה חשובה או אירוע מסוים ותוך כדי לצלם את השתלשלות העניינים.

מצלמה במסגרת תמונה

אם אתם רוצים לעקוב אחר המתרחש בביתכם ומחפשים מצלמות נסתרות שנטמעות במרחב הפרטי ומבלי ששמים לב אליהן, מצלמה במסגרת תמונה יכולה להיות פתרון מצוין. המסגרת של התמונה היא מסגרת חכמה, המסוגלת באמצעות חיישן תנועה, לעקוב אחר המתרחש ולתעד זאת. אם אין תנועה, המסגרת והמצלמה שבתוכה איננה מתעדת דבר. בנוסף, היא מקליטה גם אודיו ואפשר להפיק ממנה תמונות סטילס, כמו גם וידאו כמובן. המצלמה שבמסגרת יכולה להקליט ברציפות במשך 8 שעות ללא הפסקה וברזולוציה גבוהה. היא יכולה אף לצלם בחושך מוחלט ועד למרחק של 3 מטרים.

חשוב לדעת – טיפ קטן לסיום

מכיוון שיש לא מעט סוגים של מצלמות נסתרות, הנחשבות כיום לגדג'טים מתוחכמים ומתקדמים, הבחירה לא תמיד קלה. חשוב לפנות למומחים בתחום וגם להגדיר את הצרכים. ישנן מצלמות נסתרות המספקות מענה לצורך מסוים בעוד אחרות לצורך אחר. כדאי לזכור גם שטווח המחירים הוא רחב, כך שגם הגדרת התקציב יכולה במקרה הזה לעזור במציאת המצלמה הנסתרת המתאימה ביותר.

 

Top