..."/>

מוזס – האפליקציה הראשונה בעברית לאייפון למשלוחי מזון

רשת מוזס משיקה בימים אלו את אפליקציית האייפון של מוזס – imoses שמציעה חיבור לחנות מקוונת של מוזס ללקוחות האייפון, בלחיצה אחת. האפליקציה החינמית היא הראשונה בארץ דרכה ניתן להזמין מזון און ליין עד הבית! עוד באפליקציה התקשרות ישירה למסעדות, הזמנת מקומות, חדשות ומבצעי הרשת, משחקים מגניבים ועוד.. להורדת האפליקציה בחינם:
http://itunes.apple.com/app/imoses/id349461273?mt=8

בימים אלו אף עלתה לאוויר חנות מקוונת חדשה להזמנת משלוחים און ליין בתוך אתר הרשת www.mosesrest.co.il. האתר מציע הזמנת מנות מתוך התפריט המוכר והאהוב של רשת המסעדות. בין המנות העיקריות ניתן כמובן להזמין את הארט בורגר האיכותי, שניצל, פרגית בגריל ועוד. ניתן אף להזמין און ליין משלוחים של עסקיות משתלמות, מנות ראשונות, סלטים, תוספות, שתייה וקינוחים.

לצד הזמנת מנות האוכל, מציעים האתר ואפליקציית האייפון גם רכישה של מבחר פריטים ממותגי מוזס עם החתול החמוד המאפיין את הרשת. בין הפריטים שניתן לרכוש, תיקי גב, כובע, חולצות, מגבת, עץ ריח וסט מקסים של כוס וצלחת לילדים. הפריטים מוצעים במחירים משתלמים עם הנחה משמעותית לחברי מועדון MOSES FRIENDS. את הפריטים ניתן כמובן גם לרכוש ישירות בארבעת סניפי מוזס – הרצליה פיתוח ובתל אביב – שדרות רוטשילד, רמת החייל ומוזס סטיישן.

המשלוחים של רשת מוזס מוצעים בשלב זה לאזור תל אביב, רמת גן, גבעתיים ורמת השרון (ופתח תקווה – רק קריות אריה ומטלון). בעתיד הקרוב, עם פתיחתו של הסניף החמישי ברשת, במתחם הסינמה סיטי בראשון לציון, יתרחבו אפשרויות המשלוחים גם לראשון לציון וכן לאזור הרצליה. עלות משלוח – 10 שקלים.

להורדת אפליקצית imoses חינם: http://itunes.apple.com/app/imoses/id349461273?mt=8

אתר משלוחים און ליין וחנות מוצרים רשת מוזס: www.mosesrest.co.il
אפליקציה של מוזס

Related posts

Top