..."/>

אינדקס עסקים מקומי

היום כל העולם המסחרי עבר לזירת האינטרנט. לא מפתיע שכן כולנו מחוברים לרשת כל יום כל היום, ואפילו בשעות הלילה. כל בעל עסק יודע שאם הוא רוצה להשיג הרבה מאוד לקוחות חדשים, ואם הוא רוצה להגיע אל קהל רב יותר ולחשוף את העסק שלו, עליו לבסס לעצמו נוכחות באינטרנט, בתוצאות מנועי החיפוש, ברשתות החברתיות ולא פחות חשוב מכך באינדקסים מוצלחים שנכנסים אליהם מאות ואלפי גולשים מדי יום ואפילו מדי שעה.

העיקרון הוא להיראות, ולא זו בלבד, אלא להיראות במקומות הנכונים.

מה הכוונה? הכוונה היא, שבמידה ואתם בעלי עסק הפועל בעיר רחובות, ודאי שאין כל טעם שתפרסמו את העסק שלכם באתר שהוא אינדקס עסקים מקומי בעיר חיפה.

כמובן שתוכלו לפרסם באתר אינדקס עסקים מקומי של ערים סמוכות, לדוגמא אינדקס עסקים מקומי בנס ציונה או אינדקס אתרים מקומי בראשון לציון.

כל הרעיון הוא לבחור באתר אינדקס עסקים מקומי בהתאם למיקום הגיאוגרפי של העסק שלכם, על מנת לטייב את קהל הגולשים שייחשף למודעה שלכם באינדקס.

מדוע כדאי לפרסם באתר של אינדקס עסקים מקומי

כמו שכדאי שיהיה לכם אתר, ושהוא יהיה אתר מוצלח על מנת שמנועי החיפוש יאנדקסו אותו גבוה, וכשאנשים יחפשו בהם מילות מפתח שקשורות אל העסק שלכם או אל התחום או המוצר שלכם, כך חשוב ומומלץ מאוד לפרסם את העסק גם באתר של אינדקס רלוונטי.

הסיבה לכך היא מאוד פשוטה, אתם רוצים שכמה יותר גולשים רלוונטיים – שהם לקוחות בפוטנציה עבורכם, ייחשפו לעסק שלכם, לשירות שאתם מציעים או למוצר אותו אתם מוכרים. אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא לרכב על גל של אתר שכבר נכנסים לגלוש בו הרבה מאוד גולשים בכל יום.

כל אותם גולשים יוכלו לראות את המודעה שלכם באינדקס, עכשיו אנחנו לא צריכים להסביר למה זה כל כך כדאי, התשובה כבר מובנת מאליה.

בחרו בחכמה את האינדקס בו תפרסמו

יש הרבה מאוד אינדקסים ברשת המציעים לעסקים לפרסם אצלם מודעות בתשלום, כמו כן יש אינדקסים שמציעים שטחי פרסום בחינם. אל תתפתו לאפשרות החינמית, משום שכיוון והפרסום לא עולה כסף, כך גם התמורה שתקבלו. לרוב באתרים אלה אין טראפיק גבוה (כמות גולשים שנכנסת וגולשת באתר) וגם אם כן לא מדובר בגולשים איכותיים. משמע, שלהפיק מאותם גולשים שייכנסו לאינדקס החינמי, קהל של לקוחות משלמים, זה לא בדיוק הולך.

שקלו היטב באיזה אינדקס אתם בוחרים לפרסם, בדקו את הנתונים החשובים, ופרסמו באתר האינדקס שיהיה המתאים ביותר לעסק שלכם.

Top