..."/>

בניית אתר וורדפרס בקליק

וורדפרס היא המערכת החינמית לבניית אתרים הטובה ביותר בעולם. אין פלא שמאות אלפי אנשים בחרו להקים את האתר שלהם באמצעותה. מדובר באופציה קלה ופשוטה מאוד לבניית אתר מקצועי ויפה. כל אחד יכול, וזו האמת לאמיתה. אם אתם לא רוצים לפנות למתכנת שיבנה לכם אתר בהרבה מאוד כסף, ומעוניינים לנסות בעצמכם, אין ספק שוורדפרס היא המערכת בשבילכם, במיוחד כיום כשיש כל כך הרבה תוספים מוצלחים שהופכים את העבודה לפשוטה וקלה אף יותר.

היום בניית אתר וורדפרס בקליק היא אפשרית בהחלט!, גם מי שאין לו זיקה לתחום, ולא מגיע עם ניסיון יוכל לבנות אתר במהירות ובקלות, כל מה שצריך לעשות הוא להתקין את המערכת, לבחור תבנית עיצוב, לערוך שינויים והתאמות אישיים, לעדכן את התכנים והתמונות, ומזל טוב – יש לכם אתר מוצלח באוויר.

גם אם תיתקלו בבעיות כלשהן, תמיד תוכלו לפנות לעזרה ממתכנת או אפילו מכל אחד אחר גם אם אינו מתמקצע בתחום כדי שיעזור לכם. ישנן חברות המציעות ממשק מיוחד ונוח אף יותר לבניית אתר וורדפרס בקליק, שכולל גם שירותי ליווי והכוונה מקצועיים.

בניית אתר וורדפרס בקליק עם תבנית עיצוב מוכנה מראש

כל הרעיון בוורדפרס הוא שאת הבסיס לאתר שלכם, כבר הכינו מראש. בעצם מדובר בתבניות מעוצבות המהוות את התשתית המבנית והעיצובית הכללית לאתר. יש הרבה מאוד תבניות עיצוב לבחור מבניהן, חלק מהן מוצלחות יותר חלק מהן מוצלחות פחות, יש תבניות רבות המוצעות לשימוש ללא עלות ויש תבניות מעוצבות בתשלום.

כל התבניות המעוצבות הללו לאתר, הן בעצם תבניות שמתכנתים מכל רחבי העולם פיתחו והעלו לשימוש הקהל הרחב. זה העיקרון של מערכת וורדפרס, מערכת של קוד פתוח. מערכת גלובאלית שכל אחד יכול לשפר אותה, להוסיף שיפורים ושדרוגים, ליצור תוספים למיניהם או תבניות, לטובת הכלל.

גם בתבניות המוכנות ניתן לערוך שינויים ולבצע התאמות. תוכלו לעדכן טקסטים ותכנים, תמונות וקריאייטיבים, לשנות צבעים, אפקטים, רקעים, פונט לכתב, לשנות את הוויזואליות מא' ועד ת'.

תוכלו לבצע שינויים רבים בהתאם למה שתרצו ותבחרו.

כל התבניות הללו הן אוסף של קודים שכתבו מתכנתים. אתם רואים אותן כבר בצורה הוויזואלית המושלמת שלהן אבל ברמה הטכנית, נחסך לכם כמשתמשים שלא מבינים בקוד ובתכנות, הרבה זמן וכסף על החלק הזה של העבודה.

מדוע כדאי לבנות אתר וורדפרס בקליק

יתרון עיקרי וחשוב למערכת וורדפרס הוא בזה שאתם חוסכים הרבה אמוד זמן וכסף לצורך  בניית האתר. ודאי שיש הבדלים משמעותיים מבחינת זמנים ועלויות, אם בין הבחירה להקים את האתר בעצמכם או אפילו להיעזר בחברה מקצועית שבונה אתרים בוורדפרס או על ממשק שהוא מבוסס וורדפרס, לבין אם תתנו את העבודה למתכנת ומעצב ווב.

תבניות הוורדפרס מאפשרות עבודה על האתר עם מערכת נוחה וגמישה, ובכלל, וורדפרס מציעה ממשק ניהול קל ונוח לאתר.

יתרון חשוב נוסף הוא הוא שתבניות הוורדפרס גמישות מאוד וניתן להתאימן לשפות ולתצורות המכשירים השונות.

Top