מגזין קומפייל Comp-IL

חבילת אינטרנט לבית האם היא כוללת כל מה שצריך

בכל בית ישראלי תמצאו, קרוב לוודאי, חיבור לרשת האינטרנט: כיום, כאשר אינספור פעולות נעשות באמצעות האינטרנט, ברור שלא ניתן אחרת. מה שרבים לא נותנים עליו את הדעת, לפחות עד הרגע בו הם מעוניינים להתחבר בעצמם לרשת האינטרנט, הוא שלא ניתן לעשות זאת ללא חבילות האינטרנט, המוצעות על ידי חברות הפועלות בתחום. מה כוללת חבילה שכזו? ואיך נדע אם היא מספיקה עבורנו?

מהירות, תשתית ומה שביניהם

חבילת אינטרנט, מעצם מהותה, מבוססת על מספר משתנים עיקריים. מבחינת הגורמים האחראיים לה, מדובר כאן על שניים עיקריים: הראשון הוא החברה אשר אחראית לתשתית ההולכה (בישראל, עושות זאת נכון לעכשיו חברות בזק והוט בלבד). הגורם השני, בו כבר מספר אפשרויות הבחירה רחב הרבה יותר, הוא חברת האינטרנט, המספק את החבילה הספציפית בפועל. חשוב לציין כי ניתן לבחור כיום גם בחבילות המשלבות תשתית וספק אינטרנט גם יחד, מה שידוע בתור "בנדל". ברוב המקרים, בחירה שכזו תוזיל את תג המחיר הכללי, אם כי אין המדובר במדע מדויק.

בין כל המאפיינים שמגדירים חבילת אינטרנט, המהירות שלה הוא המאפיין החשוב ביותר. שימו לב שמדובר כאן בשתי מהירויות נפרדות: מהירות הורדה ומהירות העלאה, שתיהן נמדדות ביחידות של מגה בייט לשניה. מרבית האנשים, הזקוקים לאינטרנט בעיקר לגלישה, להורדת תכנים או לצפייה ישירה בסרטוני וידאו, מתמקדים במהירות ההורדה. הטווח שלה רחב במיוחד, ונע בין פחות ממגה בייט אחד לשניה ועד ל-200 מגה בייט. ככל שחולפות השנים, לא רק שהמהירות המקסימלית המוצעת עולה כלפי מעלה, אלא גם אחוז האנשים שבוחרים במהירויות גבוהות במיוחד.

תמיד אפשר לבחור בשילובים

הגם שמחירי האינטרנט בישראל ירדו במידה מסוימת בשנים האחרונות, עדיין המדובר הוא בסכום של עשרות, אולי אפילו מאות, שקלים בחודש. מכאן, ברור שמדובר בהוצאה נכבדת עבור משק הבית הישראלי הממוצע, ושכל משפחה מחפשת אחר הדרך לחסוך במחירי הגלישה באינטרנט.

החדשות הטובות הן שניתן בהחלט לעשות זאת. צרכנות נכונה, והשוואת מחירים, יכולה בהחלט לסייע לעבר ההצעה המשתלמת ביותר, כאשר גם האינטרנט מציע כיום כלים להשוואה. בנוסף, אפשר לבחור בחבילות משולבות של טלפון ואינטרנט, למשל, מה שעשוי להוזיל את המחיר היחסי של כל אחד מהם.

שיתוף :

כתבות נוספות במגזין

שלחו הודעה למערכת

הכי נצפים במגזין:

איך קריפטו עוזר לקדם חופש בעולם

קריפטו הוא נכס דיגיטלי מבוזר, בעל פוטנציאל לחולל מהפכה פיננסית משמעותית. יתרה מכך, התחום המתפתח עשוי לתרום רבות לקידום חופש, פרטיות וריבונות אינדיבידואלית בכל רחבי

כמה דברים שלא ידעתם על קריפטו

קריפטו הוא אחד הנושאים החמים ביותר כרגע, לא רק בתחום הפיננסי אלא בכלל. בין אם אתם משקיעים, חושבים על זה או סתם מתעניינים בתחום, כנראה

מה כוללים שירותי סליקה לעסקים

אם אתם בעלי עסק קטן, בינוני או גדול אחד הדברים החשובים ביותר בכל עסק הוא נושא הגבייה. במהלך השנים האחרונות המשק הישראלי עבר לא מעט

Apple Pay בישראל: מה זה ואיך זה עובד?

לראשונה בישראל, בעלי מכשירי iPhone יכולים לשלם באמצעות הטלפון הנייד. זה קורה בעקבות השקת שירות Apple Pay בארץ, שירות שקיים בארה"ב כבר משנת 2014 ואשר

כל הזכויות שמורות 2019 © האתר בתהליך הנגשה לבעלי מוגבלויות אנו עושים כל מאמץ להשלים את הנגשת האתר! במידה ונתקלת בבעיה אנא פנה אלינו!

דילוג לתוכן