..."/>

אייפון 5

חברת אפל ממשיכה להשיק מכשירים מתקדמים, כאשר כל מכשיר חדש בסדרה כולל מאפיינים חדשים והבדלים בעיצוב. אייפון 5 הוא הדור השישי בסדרה והוא נראה שונה באופן משמעותי מקודמיו, הן בגודל המסך שכעת הוא 4 אינץ', בעובי המכשיר של 7.6 מילימטר וכן בצורתו הצרה והארוכה. בנוסף לעיצוב, אייפון 5 הוא בעל מאפיינים משופרים כגון מצלמה קדמית מתקדמת, מעבד איכותי יותר, זיכרון נדיף של 1 גיגה ועוד. באותה סדרה, הושקו גם מכשירים בצבעים שונים של אדום, צהוב, לבן, כחול וירוק בגב המכשיר, אותו לרוב רכשו עבור ילדים ונוער.

מאפיינים חדשים

אייפון 5 יצא לאור בשנת 2012, מה שגרם להמולה רבה בקרב מעריצי החברה, אשר קיוו לשדרג את המכשיר וליהנות ממאפיינים חדשניים וכן עיצוב שונה לחלוטין ממה שהיה עד כה. אין ספק כי מדובר במכשיר הרבה יותר משופר, עם איכות צילום גבוהה, צילום משופר בחושך, חיי סוללה ארוכים יותר, מצלמה קדמית איכותית, דק יותר, קל יותר, מעבד חזק יותר, אפשרות לשיחות פייסטיים על הרשת הסלולרית, לעומת קודם שהיה אפשר להשתמש בפונקציה רק על רשת אלחוטית, אוזניות חדשות, חיבור הטענה חדש ועוד. חשוב לציין כי מלבד המכשיר ועוצמתו, יש להתייחס אל איכות החברה בה אתם מנויים, מאחר שהיא קובעת באופן משמעותי את טיב הקליטה ואיכות השיחה במכשיר ולא רק המכשיר עצמו, על כן חשוב לוודא כי החברה הסלולרית מאפשרת קליטה איכותית מכל מקום אפשרי.

אייפון 6

לאחר השקתו של אייפון 5, יצא לאוויר העולם דגם מתקדם יותר, אייפון 5s בעל תכונות מאוד דומות אך עם אפשרויות צילום נוספות כמו מצב צילום בהילוך איטי, קורא טביעת אצבע לאבטחה מרבית על המכשיר, חיבור טעינה דו צדדי וכן צבעים חדשים בגב המכשיר, זהב וכסף. אומנם יש שמועות כי בקרוב יושק מכשיר חדש, אייפון 6 עם פונקציות חדשות ושיפורים במעבד, אך שימו לב כי אייפון 5 הוא אחד המכשירים המוצלחים של חברת אפל, ניתן לראות זאת באמצעות הגלישה המהירה במכשיר וכן הפונקציות האיכותיות שמייחדות אותו מהשאר.

Top