..."/>

גירסא IOS 4.1 לאייפון העידכונים

גרסה 4.1 (תחת המספור 8B117) אכן נחתה עלינו בערב ראש השנה ב- 8 לספטמבר לפי הצפי של קהילת אפל ולפי התכנון של אפל (שבוע אחרי אירוע המדיה). הגרסה החדשה היא עדכון הגרסה הגדול הראשון עבור גרסה 4 והיא כוללת לא מעט שיפורים ותיקונים ביניהם:

– Game Center.
– שיפורי ביצועים עבור מכשירי ה- 3G עם גרסה 4.
– צילום HDR.
– העלאת סרטוני HD דרך Wifi.
– השכרת סדרות דרך איטיונסטור ישירות למכשירי iOS.
– תיקוני באגים במכשירי האייפון 4 (חיישן קרבה ועוד).

אולם על פי הנראה לא כל הפיצ'רים זמינים לכל מכשירי האייפון והטאץ' כאשר לפי הנראה וכפי שדווח מספר ימים קצרים לפני שיחרורה של 4.1 Game Center, הפלטפורמה החברתית למשחקי האפסטור שאפל משיקה באופן מובנה בפלטפורמת הפיתוח של iOS לא תגיע למכשירי האייפון 3G והיא תהיה זמינה אך ורק למכשירי ה- אייפון 3Gs, אייפון 4, אייפוד טאץ' דור 2, 3 ו- 4. הדבר מגיע בתור הפתעה די גדולה מאחר ובניגוד למכשירי האייפון 2G והטאץ' דור 1, אפל כן שיחררה את גרסה 4 עבור מכשירי ה- 3G למרות שהיא הגיעה באופן מצומצם (שלא כולל מולטי טאסקינג וטפטים).

בנוסף על פי הנראה פיצ'ר צילום ה- HDR אותו אפל הציגה באירוע המדיה כחלק מעדכון 4.1 של מערכת ההפעלה הניידת שלה לא מגיע למכשירי האייפון 3Gs אלא רק למכשירי האייפון 4. הסיבה לכך נובעת ככל הנראה מהשיפור באיכות המצלמה של מכשיר האייפון 4, שמגיע עם מצלמת 5MP לעומת מצלמות האייפון 3Gs והאייפון 3G שמגיעות ברזולוציות של 3.2MP ו- 2MP בהתאמה.

אבל ככל הנראה אין למשתמשי האייפון שפורצים אותו (Jailbreak) יותר מדי מה להרגיש מקופחים מאחר ו- Will Strafach, אחד המפתחים של הסידיה שידוע יותר בכינוי cdevwill הודיע בחשבון הטוויטר שלו שהוא ישחרר בקרוב מאוד טוויק לסידיה שיאפשר את פיצ'ר צילום ה- HDR גם למכשירי האייפון 3G/s.

Related posts

Top