..."/>

כסף להביא לאירוע

לא צריך לשבור את הראש כמה כסף להביא לאירוע
"zap מתחתנים" מבית zap group מציגים את ה"יצחק לוי" של עולם האירועים
וכעת, "כָּמָכֶּסֶף?" גם באפליקציה לאייפון לחץ להורדה

לא עוד תהיות והתלבטויות בנוסח "מה יחשבו עליי?", "כמה עולה להם האירוע?", "האם לא עשיתי בושות והבאתי מתנה יפה מספיק…?", אתר "zap מתחתנים" מבית zap group מציג מחשבון חכם שימנע מכם האורחים אי-נעימות ויסייע לכם להגיע לאירוע שמחים, טובי לב ונטולי הרהורי חרטה.

מחשבון "כָּמָכֶּסֶף?" שלzap מתחתנים, יעזור לכל אחד מכם לדעת מהו הסכום האולטימטיבי לתת כמתנה בכל אירוע, בין אם זה חתונה, בר/בת מצווה, ברית או בריתה, מסיבת רווקים, חנוכת בית ועוד.

בהקשה מהירה על הלינק הבא- www.mitchatnim.co.il/kamakesef נפתח מחשבון ידידותי למשתמש

הממפה את סוג האירוע, מספר המוזמנים, מידת הקרבה, המקצוע שלך, מיקום האירוע, חודש האירוע, יום בשבוע ועוד… ומחשב בדיוק מרבי את הסכום המומלץ לתת במתנה.
האלגוריתם שמשמש לחישוב הסכום, פותח בעזרת מומחים מהטכניון בחיפה, שבמשך כל חייהם הלכו לחתונות ושילמו צ'קים מופרזים, או שנחשדו בקמצנות על ידי עמיתיהם.
אחרי ניסיון רב בתחום ולאחר מחקר ממושך, צוות מובחר של מומחים ישבו, עבדו ופיתחו את "כָּמָכֶּסֶף?".

הודות לבקיאות מלאה והתעדכנות במצב השוק של "zap מתחתנים", האלגוריתם הייחודי מתחדש ומתעדכן כל הזמן.

כעת, גם בכניסה לאירוע תוכלו להשתמש במחשבון "כָּמָכֶּסֶף?". השירות הידידותי, מוצע כיום גם כאפליקציה מתקדמת לאייפון, להורדה ב- App Store בהקשת המילה "kamakesef".

פורטל "zap מתחתנים" הינו אחד מאתרי התוכן הגדולים והמובילים בישראל. ממוצע הכניסות היומי לפורטל הנו כ- 20,000 כניסות ליום. בכל רגע נתון מבקרים באתר כ-1200 גולשים בממוצע. במועדון הלקוחות של "zap מתחתנים" רשומים כ-17,000 זוגות פעילים (העומדים להינשא). זוגות אלו מקבלים אחת לשבוע דיוור ישיר באמצעות הדואר האלקטרוני, המכיל את כל החדשות והמבצעים העדכניים בעולם החתונות.

פורטל "zap מתחתנים" הינו אתר מסחרי המאגד בתוכו את מרבית נותני השירותים בענף החתונות והאירועים ומשמש כלי עזר חיוני ביותר לארגון החתונה עבור הזוגות הנישאים.

בפורטל אזור חוות דעת, המאפשר קבלת חוות דעת אובייקטיביות לחלוטין שהעלו זוגות אשר קיבלו שירות מהספק הרלוונטי.

כמו כן, אזור חדש של גלריות המאפשר לבחור את השמלה/ החליפה או התכשיט על פי סינון שכל גולש/ת בוחר/ת לעצמו/ה.

Top