מגזין קומפייל Comp-IL

Apple TV

Apple TV הינו מכשיר מידיה דיגיטאלי המיוצר ונמכר ע"י חברת אפל. זהו מכשיר המחובר לרשת הביתית בצורה אלחוטית ומאפשר הצגת כל מדיה דיגיטאלית המאוחסנת בתוכו או העברת התכנים לטלוויזיה בסלון היישר מתוכנת הiTunes במחשבנו האישי. המכשיר יכול לתפקד כמכשיר עצמאי או כצינור להעברת המדיה בבית.
המכשיר התחיל להימכר באמצע שנת 2007 ותצורתו הראשונית כללה אחסון פנימי של 40 גיגה. בגרסתו השנייה כחודשיים מאוחר יותר נמכר המכשיר עם אחסון בקיבולת של 160 גיגה.
בינואר 2008 הוכרז שיפור משמעותי למערכת הפעלה במכשיר שנקראת Take Two המבוססת על מערכת ההפעלה osX הידועה של אפל. שיפור משמעותי בגרסה זו כלל ממשק משתמש משופץ ויכולת השכרת סרטים ישירות מהמכשיר מחנות הiTunes.

מכשיר הAtv מתחבר לטלוויזיה שלנו בעזרת כבל HDMI או קומפוננט . חשוב לציין שאפל הפתיעו והמכשיר לא מגיע עם שום כבל פרט לכבל החשמל (שמתאים גם לארץ).
המכשיר תומך גם בטלוויזיות HD וגם בטלוויזיות סטנדרטיות, חשוב לציין שיכולת הHD של המכשיר מגיע רק ל720p ולא תומכת בfull HD – 1080p .חיבור השמע במכשיר יכול להתבצע בעזרת היציאה האופטית במכשיר או ביציאה האנלוגית.
המכשיר תומך ברשת אלחוטית IEEE 802.11b,g,n או בחיבור אטרנט רגיל. כמו כן קיים במכשיר כניסת USB אך כניסה זו משמשת לשרות "בלבד" .

נתונים טכניים:

מעבד: Intel 1.0 GHz “Crofton”
גרפיקה: Nvidia GeForce Go 7300 (64 MB VBRAM)
זיכרון : 256 MB of 400 MHz DDR2 SDRAM
דיסק קשיח: 40/160 GB
רשת: Ethernet/802.11 b,g,n
וידאו: מקסימום 720p
אודיו : 7.1 אופטי או אנלוגי
חיבורים: – USB 2.0
– HDMI
– Component

שיתוף :

כתבות נוספות במגזין

שלחו הודעה למערכת

הכי נצפים במגזין:

איך קריפטו עוזר לקדם חופש בעולם

קריפטו הוא נכס דיגיטלי מבוזר, בעל פוטנציאל לחולל מהפכה פיננסית משמעותית. יתרה מכך, התחום המתפתח עשוי לתרום רבות לקידום חופש, פרטיות וריבונות אינדיבידואלית בכל רחבי

כמה דברים שלא ידעתם על קריפטו

קריפטו הוא אחד הנושאים החמים ביותר כרגע, לא רק בתחום הפיננסי אלא בכלל. בין אם אתם משקיעים, חושבים על זה או סתם מתעניינים בתחום, כנראה

מה כוללים שירותי סליקה לעסקים

אם אתם בעלי עסק קטן, בינוני או גדול אחד הדברים החשובים ביותר בכל עסק הוא נושא הגבייה. במהלך השנים האחרונות המשק הישראלי עבר לא מעט

Apple Pay בישראל: מה זה ואיך זה עובד?

לראשונה בישראל, בעלי מכשירי iPhone יכולים לשלם באמצעות הטלפון הנייד. זה קורה בעקבות השקת שירות Apple Pay בארץ, שירות שקיים בארה"ב כבר משנת 2014 ואשר

כל הזכויות שמורות 2019 © האתר בתהליך הנגשה לבעלי מוגבלויות אנו עושים כל מאמץ להשלים את הנגשת האתר! במידה ונתקלת בבעיה אנא פנה אלינו!

דילוג לתוכן