..."/>

היתרונות של מערכת אישורי הגעה לאירוע

מערכת לאישור הגעה

מערכת אישורי הגעה לאירוע שלכם היא מאוד חשובה כדי להוריד ממכם עומס של מטלות לפני האירוע. המערכת מוצעת לנו על ידי חברות שונות. חשבו על זה ככה, אם יש לכם 700 מוזמנים, במקום שאתם תצטרכו לעבור מוזמן מוזמן ולהפיק רשימות של מי מגיע, מי לא ומי מגיע עם ילדים, החברה תעשה את זה בשבילכם. מהם היתרונות של מערכת אישורי הגעה לאירוע?

היתרונות של מערכת אישורי הגעה לאירוע 

  • חיסכון בהוצאות – אם יש לכם 700 מוזמנים אבל מתוכם יגיעו רק 650, מדובר כאן על 50 מנות עליהן אתם אמורים לשלם מהכסף הפרטי שלכם. היום מנה באולם אירועים עולה בסביבות ה 300 שקלים. תחשבו כמה אתם עלולים להפסיד אם לא יהיה לכם מספר מדויק של מוזמנים. כמובן שגם אם כרגע אישרו שיגיעו רק מספר מסוים של אורחים, עליכם עדיין לדאוג למנות ספייר.
  • שקט נפשי – עד היום, מה שעשינו היה לספור את מספר המוזמנים שמתכננים להגיע לבד. היינו נעזרים במשפחה, בחברים ופשוט לא מפסיקים "להטריד" את המוזמנים. כל זה בשביל השקט הנפשי שלנו. כמובן שהפסדנו הרבה זמן יקר בעבודה הזאת. אך עם מערכת אישורי הגעה לאירוע תוכלו להסיר כל דאגה מליבכם.
  • מגוון מסלולים – כל חברה שמכבדת את עצמה מציעה מספר מסלולים שונים של אישורי הגעה לאירוע. מדובר על כאלה שיציעו לכם דיווח בזמן אמת, כאלה שיציעו לכם מספר סבבים מסוים של יצירת קשר עם המוזמן ועוד… בזכות המגוון הרחב של המסלולים נוכל לעשות את הבחירה שמתאימה לנו ביותר.
  • זמינות – הרבה חברות מציעות לנו דיווח בזמן אמת. נקבל עדכון לטלפון הנייד שלנו בכל פעם שמישהו מבטל הגעה, כך יהיה לנו מספיק זמן כדי לבצע החלטות שונות כמו הזמנת עוד אורחים, ביטול מנות, הוספת שולחנות וכו'… 
  • סדר הושבה – אם נדע מספיק זמן לפני כמה אנשים מגיעים, נוכל לסדר את סדר ההושבה שיתאים לאופי האירוע. לדוגמא, אם נראה שיותר חבר'ה צעירים מגיעים מאשר מבוגרים, נוכל למקם את הבחורים הצעירים בסמוך לריקודים. מה שיעצים את האנרגיה ברחבה. נוכל למקם את האנשים לפי מי שיהיה להם הכי נוח לשבת לידם. אולמות אירועים אוהבים שיש התראה מראש, ולא בטווח הקצר. בזכות מערכת אישורי הגעה לאירוע נוכל להיות מעודכנים ולעדכן את מי שצריך במה שצריך.

יש לדעת הרבה אנשים נבהלים ולא מבינים למה הם צריכים להוציא סכום של כסף כדי לוודא הגעה אם הם יכולים לעשות את זה לבד. חשוב לדעת, המחיר הוא נמוך וסמלי. שירות זה מעניק לנו שלווה ומוריד ממנו עול כל כך משמעותי באירוע. החברות מציעות מסלולים שמתחילים מעשרות שקלים בודדים ועד מאות שקלים בודדים. אחרי כל כך הרבה מטלות לאירוע, עשו לעצמכם טובה והורידו ממכם את מה שלא צריך.

Top