מגזין קומפייל Comp-IL

חברת Qognify מסייעת בשמירה על הביטחון באחד מנמלי התעופה הגדולים בסין

qognify

הפתרון של Qognify נמצא בשימוש שוטף לשיפור הבטחון והבטיחות, וכן להבטחת רציפות תפעולית בנמל

פראמוס, ניו-ג’רזי – 18 במאי 2016 – Qognify, לשעבר לשעבר חטיבת ה-Physical Security בנייס מערכות, הודיעה היום כי בנמל התעופה הונגצ’יאו בשנגחאי, סין, מציינים שבע שנים לפריסת מערכת ניהול הווידאו שלה. הפתרון הרחב ממונף לשם בטחון ובטיחות, וכן לשם שיפור התפעול בנמל התעופה.

הונגצ’יאו הינו נמל התעופה הראשי לטיסות פנים בשנגחאי, וגדל באופן משמעותי בשנים האחרונות. כיום זהו נמל התעופה הרביעי בגודלו בסין מבחינת תנועת הנוסעים, ועוברים בו יותר מ-30,000,000 נוסעים בשנה. כמו כן, הונגצ’יאו הינו נמל תעופה עיקרי מבחינת היקף שינוע המטענים, והינו חלק מ”מרכז התחבורה הונגצ’יאו”, מרכז ראשון מסוגו בסין המהווה צומת תחבורה ענק ומשוכלל המחבר בין תחבורת מטוסים, רכבת מהירה ורכבת עירונית.

כיום מהווים פתרונות הוידאו של Qognify מרכיב מרכזי וחיוני במערך האבטחה והתפעול בנמל התעופה הונגצ’יאו. המערכת משמשת להקלטה, ניהול וניטור, באמצעות יותר מ-1,500 מצלמות וידאו הפרוסות באזורי הפעילות הקרקעית והאווירית של נמל התעופה. מתוך מרכז שליטה ובקרה מרכזי מופעלות טכנולוגיות מתקדמות לניהול וידאו, המקליטות ומעבדות מידע המגיע ממצלמות האבטחה בשערי ההמראה, אזורי חניית והעמסת המטוסים, בנתיבי ההמראה והנחיתה וכן בחניונים. בנוסף למעקב אחר אירועי בטחון ובטיחות, מאפשרת המערכת אופטימיזציית תמונה וכן זיהוי והתראות אוטומטיות של ניסיונות לשבש את עבודת המצלמות.

מר שנג לוּ, מנהל פרויקטים בכיר בנמל התעופה הונגצ’יאו, אמר: “במהלך שנות עבודתינו המשותפת הוכיחה חברת Qognify ידע נרחב של תהליכי העבודה והאבטחה בנמל התעופה, והבנה מעמיקה של הצרכים הטכנולוגיים שלנו. פתרון האבטחה של החברה מספק לנו את האיכות, הגמישות ויכולת השימוש שלהן אנו זקוקים כדי לספק אבטחה מקיפה ולאפשר פעילות רציפה, וזאת גם כאשר מספר הנוסעים שעוברים בנמל שלנו ממשיך לעלות בעקביות.”

אומר מוטי שבתאי, נשיא Qognify: “אנו גאים ביכולתינו לספק מענה לצורכי הבטחון של אחד מנמלי התעופה הגדולים בעולם מבחינת תעבורת הנוסעים והיקף שינוע המטענים, במשך שבע השנים האחרונות. השימוש שעושה נמל התעופה הונגצ’יאו בטכנולוגיה מתקדמת שלא רק לצורכי אבטחה ובטיחות, אלא גם לצורך שיפור היעילות התפעולית, הוא דוגמה מרשימה ליישומים האפשריים השונים של פתרונות Qognify בנמלי תעופה.”

אודות קוגניפיי- Qognify

Qognify מסייעת לארגונים לתעד, לנתח ולמנף נתונים בהיקפים גדולים במטרה לחזות סיכוני אבטחה ובטיחות, לנהל אותם ולטפל בהם, וכן לשמור על המשכיות עסקית ולייעל את הפעילות. סל המוצרים של Qognify כולל מערכות לניהול וידאו, Video Analytics וניתוח נתונים וכן פתרונות PSIM לניהול מצבים. פתרונות החברה פרוסים בהצלחה במוסדות פיננסיים, חברות תחבורה ציבורית, נמלי תעופה, נמלי ים, במרכזי ערים, ולשם ניהול אבטחת אירועים ציבוריים גדולים.

www.Qognify.com.

שיתוף :

כתבות נוספות במגזין

שלחו הודעה למערכת

הכי נצפים במגזין:

איך קריפטו עוזר לקדם חופש בעולם

קריפטו הוא נכס דיגיטלי מבוזר, בעל פוטנציאל לחולל מהפכה פיננסית משמעותית. יתרה מכך, התחום המתפתח עשוי לתרום רבות לקידום חופש, פרטיות וריבונות אינדיבידואלית בכל רחבי

כמה דברים שלא ידעתם על קריפטו

קריפטו הוא אחד הנושאים החמים ביותר כרגע, לא רק בתחום הפיננסי אלא בכלל. בין אם אתם משקיעים, חושבים על זה או סתם מתעניינים בתחום, כנראה

מה כוללים שירותי סליקה לעסקים

אם אתם בעלי עסק קטן, בינוני או גדול אחד הדברים החשובים ביותר בכל עסק הוא נושא הגבייה. במהלך השנים האחרונות המשק הישראלי עבר לא מעט

Apple Pay בישראל: מה זה ואיך זה עובד?

לראשונה בישראל, בעלי מכשירי iPhone יכולים לשלם באמצעות הטלפון הנייד. זה קורה בעקבות השקת שירות Apple Pay בארץ, שירות שקיים בארה"ב כבר משנת 2014 ואשר

כל הזכויות שמורות 2019 © האתר בתהליך הנגשה לבעלי מוגבלויות אנו עושים כל מאמץ להשלים את הנגשת האתר! במידה ונתקלת בבעיה אנא פנה אלינו!

דילוג לתוכן