מגזין קומפייל Comp-IL

10 סיבות למה מיקור חוץ תוכנה עובד

שיא הטכנולוגיה

כאשר הכלכלה דוהרת לכיוון של גלובליזציה, חברות רבות מחפשות למנף יתרון תחרותי ולקצץ בהוצאות החברה, להתייעל ולספק שירות טוב. אש כיצד ניתן לעשות זאת בזמן קצוב כל כך שיש לכם?

אם אתם מחפשים מילה אחת פייתוח אופשור או אווטסורסינג הוא הפתח השער שלכם להצלחה. מיקור חוץ של תוכנה הוכח כהצלחה גדולה עבור חברות רבות ברחבי העולם. גלובליזציה מכריחה הרבה חברות לשפר את רמת התחרותיות שלהם. מיקור חוץ יחסוך לכם בעלויות פנימיות בזמן שזה יאפשר לחברה שלכם להתמקד במטרות הכי חשובות שלה.

בעולם טכנולוגי אשר מתקדם כל כך מהר יש סבירות מאוד נמוכה שהחברה שלכם תוכל לעצב ולפתח תוכנה חדשה לבד בכוחות עצמה. מסיבה זאת, מומלץ מאוד להוציא החוצה את הפיתוח ולשמור על שאר תפקודי החברה.

פיתוח אופשור הוא מאוד הגיוני בראייה האסטרטגית של החברה שלכם. מיקור חוץ של פיתוח תוכנה יאפשר לכם לנהל עסק בעלויות רווחי על ידי הפחתת עלויות של עובד ומעביד.

אז מה הן הסיבות המובילות למה מיקור חוץ הוא הגיוני?

 

 1. חיסכון בעלויות –
  מיקור חוץ הוא הגיוני כדי לקצץ בעלויות ולהוריד בעומד עבודה מעובדי החברה. כוח עבודה במיקור חוץ יכול לעתים לעלות ב – 90% פחות לעומת עלות עובד מעביד במיוחד בשביל משימות פשוטות ועבודות שחורות.
 2. חיסכון בזמן –
  פיתוח תוכנה לוקח זמן כאשר אנשים עובדים על התוכנה שלכם מסביב לשעון, ככה שאתם יכולים להשיק את המוצר שלכם מהר מאוד.
 3. חוסר של ניסיון –
  כאשר המקורות הפנימיים של החברה הם לא מספקים כדי לעשות גלובליזציה לעסקי החברה, פיתוח במיקור חוץ יביא ממדים חדשים לעסק שלכם.
 4. גמישות –
  כאשר אתם עושים מיקור חוץ, אתם לא צריכים להשקיע זמן בגיוס כוח אדם והכשרתם למטרות פרויקטים קצרי טווח.
 5. מקצועני IT
  תהיה לכם גישה מידית למקצועני טכנולוגיה הכי טובים בשוק על ידי כך שתיקחו מומחים חיצוניים ותעקפו את כל הקשיים של מציאת עובדים מקצועיים והכשרתם.
 6. אסטרטגיה ממוקדת –מיקור חוץ לפיתוח ישפר את תפקוד החברה שלכם. זה יתן לחברה אסטרטגיה ממוקדת ויתן לה טכנולוגיה יתרון בתחרות הטכנולוגית.
 7. תקנים משופרים –מיקור חוץ לפיתוח תוכנה ייצר מערכת עמידה בתקנים אוטומטית אשר תפחית בצורך בדיקות ידניות של עובדים בתהליכים עסקיים של החברה.
 8. דיוק מוגבר –מיקור חוץ ידייק את לוח הזמנים שלכם וידאג שהפיתוח יהיה מוכן לפי הלוח זמנים המתוכנן. תוכנה ממיקור חוץ תספק יותר דיוק ותוצאות בפחות זמן.
 9. התקדמות טכנולוגית –טכנולוגיה כיום מתפתחת בקצב מהיר ובכל העולם ככה שחברות כיום שצריכות להשיג יתרון על פני המתחרים שלהם צריכות לבחור בפיתוח תוכנה במיקור חוץ.
 10. ניהול סיכונים –אתם יכולים לנהל ולמזער את הסיכונים על ידי בחירת חברה למיקור חוץ שיש לה שיטת ניהול פרויקטים ברמה גבוהה ותהליך פיתוח בדוק ומוצלח.

 

במידה ואתם צריכים פיתוח תוכנה במיקור חוץ
כנסו לאתר של בית תוכנה 3vium

שיתוף :

כתבות נוספות במגזין

שלחו הודעה למערכת

הכי נצפים במגזין:

איך קריפטו עוזר לקדם חופש בעולם

קריפטו הוא נכס דיגיטלי מבוזר, בעל פוטנציאל לחולל מהפכה פיננסית משמעותית. יתרה מכך, התחום המתפתח עשוי לתרום רבות לקידום חופש, פרטיות וריבונות אינדיבידואלית בכל רחבי

כמה דברים שלא ידעתם על קריפטו

קריפטו הוא אחד הנושאים החמים ביותר כרגע, לא רק בתחום הפיננסי אלא בכלל. בין אם אתם משקיעים, חושבים על זה או סתם מתעניינים בתחום, כנראה

מה כוללים שירותי סליקה לעסקים

אם אתם בעלי עסק קטן, בינוני או גדול אחד הדברים החשובים ביותר בכל עסק הוא נושא הגבייה. במהלך השנים האחרונות המשק הישראלי עבר לא מעט

Apple Pay בישראל: מה זה ואיך זה עובד?

לראשונה בישראל, בעלי מכשירי iPhone יכולים לשלם באמצעות הטלפון הנייד. זה קורה בעקבות השקת שירות Apple Pay בארץ, שירות שקיים בארה"ב כבר משנת 2014 ואשר

כל הזכויות שמורות 2019 © האתר בתהליך הנגשה לבעלי מוגבלויות אנו עושים כל מאמץ להשלים את הנגשת האתר! במידה ונתקלת בבעיה אנא פנה אלינו!

דילוג לתוכן