..."/>

נשות עסקים – עושות את זה לא פחות טוב מגברים

אשת עסקים

נשות עסקים עושות את זה לא פחות טוב מגברים ואף יותר טוב במקרים רבים. לא צריך להיות גבר כדי שיהיה לך ראש של יזמית חריפה ומפולפלת, לא חסרות דוגמאות של נשות עסקים שעשו את זה וגדול. על אף שרוב השליטה במקומות הבכירים של ענף העסקים נמצאת תחת הגברים, לאט לאט העולם מתחיל לקבל את העובדה שגם הנשים בעסק.

גם משפחה  וגם עסקים

אם ניתן לגברים לדאוג לקניות לבית, להאכיל את הילדים ולרחוץ אותם בלילה סביר להניח שהבית היה נראה אחרת. לכן, חשוב שהבית יהיה שיתופי, אך אין מה לעשות, בבית הנשים הן הבוס. מה שיפה בנשות העסקים זה ההספק שלהן. ניהול הזמן של הנשים הרבה יותר נכון. נשים יודעות לתפעל את העובדים שלהן בצורה יעילה יותר, יודעות לעשות סדר בבלאגן, וכאשר מדובר בפגישה עסקית, הן יודעות טוב טוב לקבל את מה שהן רוצות. ההבדל בין נשים לגברים בעולם העסקים ניכר בעיקר בפזיזות הרבה שיש לאנשי עסקים. אישה תדע לבחון את העיסקה מכל הצדדים שלה לפני שהיא חותמת על משהו, בדרך הזאת נחסוך לא מעט הוצאות של השקעה וזמן עבודה אותו אנו משלמות לעובדים שלנו. 

לדעת איך לעשות את זה נכון

כדי באמת להצליח בעולם העסקים, בין אם מדובר על גבר או אישה, הדבר הראשון שצריך לעשות הוא להוריד את האגו הנפוח שלנו. ברגע שאנחנו נדבר עם האנשים איתם אנו עובדים בצורה אנושית, נקבל תוצאות הרבה יותר טובות, עובדים ששמחים להגיע למשרד ויעילות רבה יותר. כמו כן, מותר להגיד "אני לא יודעת" ולבקש עזרה. שיתופי פעולה בעסקים הם המפתח לשמירה על עסק יציב. אסור לסגור אף דלת, גם אם האדם לא מוצא חן בעיניכם, הענו לו בנימוס, כבדו את השהות שלו בעסק שלכם, אין לדעת איפה תפגשו אותם ומתי. 

ממה את מפחדת?

יש הרבה נשים שמפחדות לעשות את הצעד הזה לעולם העסקים כי חיי המשפחה לדעתן יהיה בסיכון. אל תשכחו שיש גם אבא לילד שלכם. עדיף להתחיל עכשיו מאשר להגיד בעוד כמה שנים "חבל שלא ניסיתי". תמיד אפשר למצוא סידורים, מקומות העבודה היום מאוד נגישים, חלק מנשות העסקים עובדות דרך המחשב בבית. אם צריך, עשו טבלת מטלות בבית כדי שתגשימי את עצמך. אין כל ספק שאף בן זוג לא ימנע מבת הזוג שלו להגשים את החלומות שלה. 

חשוב לדעת, ככל שהזמן עובר יהיה לכן יותר זמן פנוי. כאשר אנו נכנסות לעולם העסקים, הכל חדש והכל יותר מסובך, ברגע שנדע לייעל את העבודה – מה חשוב לעכשיו ומה אפשר לעשות במועד אחר, יהיה לנו הרבה יותר זמן עם הילדים ועם בן הזוג.

Top