..."/>

אייפון 4 מול 3Gs ואייפד

‏מבחני ביצועים מוקדמים מגלים שמכשיר האייפון 4 אכן יותר מהיר מהאייפון 3Gs. מה שכן למרות שגם האייפון 4 וגם האייפד מגיעים עם מעבד A4, האייפד יותר מהיר מהאייפון 4.

האתר MacRumors מדווח שמבחני benchmarks מוקדמים שנעשו לאחרונה בין האייפון 4, האייפון 3Gs והאייפד מגלים שהאייפון 4 מהיר יותר בכ- 31% יותר מהאייפון 3Gs. לפי מבחן ביצוע שנערך עם אפליקציית Geekbench 2, אפליקציה מאוד פופולרית בפלטפורמת המק שלאחרונה גוירה גם לאפסטור. מה שכן כמו תמיד מבחני בנצ'מרק הם תמיד קצת מלאכותיים אבל הם נותנים בדרך כלל השוואה טובה בין מכשירים.

מה שמעניין הוא שלמרות שגם האייפד וגם האייפון 4 מגיעים עם מעבדי A4 נראה שהאייפון 4 איטי יותר בביצועיו מאשר האייפד. כשאפל הציגה את האייפד היא הציגה אותו כמעבד (או יותר נכון SOC) במהירות עבודה של 1Ghz והרבה אנשים חשבו שהרכיב יציג את אותה מהירות עבודה גם על האייפון 4. מה שכן אפל מעולם לא ציינה את מהירות העבודה של ה- A4 על האייפון 4 ויתכן מאוד שהחברה הגבילה את מהירות העבודה של ה- A4 כדי שיתאים לצריכת החשמל של המכשיר הסלולרי בעל הסוללה הקטנה יותר והחלשה יותר מזו שיש באייפד.

מה שכן חשוב לציין שלפי האתר מבחני הבנצ'מרק הם קצת פרימיטיביים זאת לאור העובדה שאפליקציית Geekbench 2 עובדת רק על גרסה 4.0 שנכון לעכשיו עדיין לא זמינה לאייפד אלא רק למכשירי האייפון והאייפוד טאץ' (והיא תגיע לאייפד ככל הנראה בחודש נובמבר הקרוב) כך שהאתר נאלץ להשוות ביצועי בנצ'מרק בין האייפד לאייפון 4 עם אפליקציות אחרות שתוצאותיהן לא היו חד משמעיות מבחינת הניקוד אולם כולן הראו באופן כזה או אחר שהאייפד אכן יותר מהיר מהאייפון 4.
קרדיט:iphones.co.il

Related posts

Top