..."/>

פריצה אייפון גירסא 4 JailbreakMe 4.0.1

פי שהבטיחו ה- Dev Team שיחררו את הפריצה שהם הבטיחו שמיועדת לגרסאה 4.0/4.0.1 והיא מבוססת באופן מלא על הדפדפן של האייפון, בדומה לפריצות היסטוריות. הקרדיט מגיע בעיקר ל- Comex.

הפריצה הכל כך מיוחלת של ה- dev team למכשירי ה- iOS עבור גרסאות 4.0 שוחררה סוף כל סוף אמש. הפריצה מאפשרת לפרוץ את כל מכשירי ה- iOS כאשר שימו לב שמדובר בפריצת Jailbreak בלבד ולא Unlock למודם. מה שכן בעזרת הפריצה הזו שמתקינה את הסידיה ניתן להתקין את UltraSnow שהותאמה לגרסת המודם 5.13 של גרסה 4.0.

הפריצה ששוחררה תחת השם JailbreakMe היא פריצת UserLand בדומה לפריצת ה- Spirit והיא פועלת דרך הדפדפן של מכשיר ה- iOS בין אם מדובר באייפון, אייפוד טאץ' או אייפד. כמו פריצת ה- Spirit גם פריצת JailbreakMe היא פשוטה מאוד וכל מה שעל המשתמש לעשות הוא לשדרג את המכשיר שלו לגרסה 4.0/4.0.1 להכנס לכתובת: www.jailbreakme.com ולהחליק את האצבע על המסך כדי לבצע את הפריצה.

כמה פרטים:
1. אייפדים שעובדים על גרסה 3.2.1 מתקשים להכנס לאתר הפריצה באופן תקין, דבר שיטופל בהמשך.
2. חלק מהמשתמשים מדווחים על בעיות בשימוש עם הודעות MMS ופיצ'ר ה- FaceTime (במכשירי האייפון 4) אחרי הפריצה. אך כלל הנראה ביצוע של שיחזור נתונים מהגיבוי האחרון מתקן את הבעיה ובלי שום קשר Comex מדווח שהוא ישחרר תיקון תוך 48 שעות.

3. הפריצה לא עובדת עם גרסאות הבטא של 4.1.

קרדיט: iphones.co.il

Related posts

Top