..."/>

דפוס דיגיטלי

דפוס דיגיטלי הוא הדרך הקלה, הזולה והנוחה ביותר להדפיס היום מסמכים, תמונות, צילומים, ציורים, כרטיסי ביקור, לוחות שנה וכמעט כל דבר העולה בדעתכם בזכות הטכנולוגיה המתקדמת שגורמת להדפסות הדיגיטליות להפוך לאיכותיות ביותר. בזכות יתרונות אלו תופס הדפוס הדיגיטלי מקום של כבוד בעולמנו וכדאי גם לציין את העובדה שהדפוס הדיגיטלי הוא מהיר מאוד ומאפשר מתן פתרונות איכותיים במחירים משתלמים.

הדפוס הדיגיטלי פוטר אותנו הלקוחות הקטנים מהצורך להזמין עבודות בכמויות גדולות כדי להוזיל את המחירים, בתקופת הדפוס המסורתי כולם ידעו שזה הרבה יותר משתלם להזמין כמויות גדולות, היום גם הלקוח הפרטי, יכול להזמין כמות מצומצמת של כרטיסי ביקור במחיר שווה לכל כיס.

הדפוס הדיגיטלי יעיל מאוד גם בתור הדפסה על קנבס , אנשים רבים גילו את העובדה שהם יכולים להדפיס תמונות מצולמות או ציורים שהם סרקו לתוך המחשב על בד קנבס, או כפוסטר מבלי שאיכות הציור או התמונה יפגעו.

"לפניי מספר ימים, חבר שלי הזמין אותי למפגש שיווק רשתי, מספר רועי "הוא סיפר לי שמדובר בקבוצת אנשים שנפגשת אחת לחודש והם מחליפים ביניהם מידע ופרטים אודות המקצוע שלהם וכך הם עוזרים אחד לשני למצוא עבודה. ההצעה של חבר שלי להגיע לאותו מפגש הגיעה כשלושה חודשים לאחר שהחלטתי לעזוב משרה כשכיר במשרד פרסום ולהפוך לצלם עצמאי. החלטתי שזאת הזדמנות מצוינת בשבילי לשווק את עצמי לאנשי מקצוע אחרים, אבל מכיוון שהמפגש אמור היה להתקיים כעבור יומיים, לא הייתי בטוח אם אני אספיק לארגן את כל החומר שלי. החלטתי שאני רוצה להגיע למפגש עם כרטיסי ביקור עדכניים ומעוצבים וגם עם מספר עבודות צילום שלי שיודפסו על קנבס, כדי שאני אוכל להראות לאנשים בקבוצה את איכות הצילום שלי, אבל איך אני אמור להספיק את כל זה ביומיים? למזלי מצאתי בית דפוס שמתמחה בהדפסה דיגיטלית, העברתי אליהם את התמונות המצולמות והם כבר למחרת הדפיסו לי אותן על קנבס וגם שלחתי להם במייל את כרטיס הביקור שלי והם הדפיסו אותו ב- 100 עותקים במחיר ממש מצחיק. הצלחתי להגיע למפגש השיווק הרשתי מוכן ומצויד ואפילו הצלחתי למצוא לעצמי את הלקוח הראשון שלי מאותה קבוצה".

Top