..."/>

הבטא לפריצה הקבועה של 4.2 שוחררה

חברי ה- Dev Team שיחררו היום את הבטא הראשונה לפריצה הקבועה עבור גרסה 4.2 לכלל מכשירי iOS. פריצת הבטא זמינה אך ורק למשתמשי המק ורק למכשירי האייפון 4, הטאץ' 4 והאייפד.

קבוצת ה- Dev Team שיחררה היום את גרסת הבטא הראשונה לפריצת ה- Back Up שלהם עבור גרסה 4.2 לכלל מכשירי iOS. הפריצה שהיא פריצה קבועה (Untethered) ולא קבועה/תלויה הוטמעה בתוך כלי ה- Redsn0w בגרסה 0.9.7 שזמין אך ורק למשתמשי המק כרגע והיא תומכת אך ורק במכשירי האייפון 4, הטאץ' 4 והאייפד. כאשר משתמשי האייפון 3Gs, הטאץ' 3 והאייפוד טאץ' דור 2 עם הבוטרום החדש יצטרכו להמתין עוד קצת עד לבדיקות הבטא של הפריצה ועדכון Redsn0w לכלל מכשירי iOS בגרסה 4.2.

נקודות חשובות:

* הבטא היא לצרכי בדיקה פומביים בלבד. דברים יכולים להשתבש באופן חמור ולכן אין להשתמש בפריצה במידה ויש על המכשיר תכנים חשובים שלא גובו לפני כן.
* המשתמשים שמסתמכים על פריצת המודם (unlock) עם כלי ה- ultrasn0w מוזהרים שלא להשתמש בכלי הפריצה נכון לעכשיו ולהמתין לשיחרור הגרסה הסופית.
* מסיבות טכניות הפריצה כרגע מבטלת את השימוש בקישוריות הבלוטות' של המכשיר. דבר שיתוקן בגרסה הסופית של הפריצה.
* הפירצה מיועדת בגרסת הבטא אך ורק למכשירי האייפון 4, הטאץ' 4 והאייפד וכן רק עבור משתמשי מק שהתקינו על המחשב שלהם את תוכנת usbmuxd .

שימו לב שמדובר בגרסת בטא בלבד ולא בגרסה סופית לפריצה. כפי שהקבוצה מציינת Redsn0w הותאמה אך ורק למשתמשי המק ובנוסף הפריצה מיועדת אך ורק עבור מכשירי iOS שמגיעים עם מעבדי ה- A4 (לא כולל את האייפון 3Gs והטאץ' 3 או 2 בגרסת MC). אנחנו ממליצים שלא להוריד ולהתנסות עם הפריצה אלא לחכות לגרסה הסופית והמתוקנת שתהיה מיועדת לכלל מכשירי iOS ותהיה חפה מבאגים ובעיות.

Related posts

Top