מגזין קומפייל Comp-IL

הבטא לפריצה הקבועה של 4.2 שוחררה

חברי ה- Dev Team שיחררו היום את הבטא הראשונה לפריצה הקבועה עבור גרסה 4.2 לכלל מכשירי iOS. פריצת הבטא זמינה אך ורק למשתמשי המק ורק למכשירי האייפון 4, הטאץ' 4 והאייפד.

קבוצת ה- Dev Team שיחררה היום את גרסת הבטא הראשונה לפריצת ה- Back Up שלהם עבור גרסה 4.2 לכלל מכשירי iOS. הפריצה שהיא פריצה קבועה (Untethered) ולא קבועה/תלויה הוטמעה בתוך כלי ה- Redsn0w בגרסה 0.9.7 שזמין אך ורק למשתמשי המק כרגע והיא תומכת אך ורק במכשירי האייפון 4, הטאץ' 4 והאייפד. כאשר משתמשי האייפון 3Gs, הטאץ' 3 והאייפוד טאץ' דור 2 עם הבוטרום החדש יצטרכו להמתין עוד קצת עד לבדיקות הבטא של הפריצה ועדכון Redsn0w לכלל מכשירי iOS בגרסה 4.2.

נקודות חשובות:

* הבטא היא לצרכי בדיקה פומביים בלבד. דברים יכולים להשתבש באופן חמור ולכן אין להשתמש בפריצה במידה ויש על המכשיר תכנים חשובים שלא גובו לפני כן.
* המשתמשים שמסתמכים על פריצת המודם (unlock) עם כלי ה- ultrasn0w מוזהרים שלא להשתמש בכלי הפריצה נכון לעכשיו ולהמתין לשיחרור הגרסה הסופית.
* מסיבות טכניות הפריצה כרגע מבטלת את השימוש בקישוריות הבלוטות' של המכשיר. דבר שיתוקן בגרסה הסופית של הפריצה.
* הפירצה מיועדת בגרסת הבטא אך ורק למכשירי האייפון 4, הטאץ' 4 והאייפד וכן רק עבור משתמשי מק שהתקינו על המחשב שלהם את תוכנת usbmuxd .

שימו לב שמדובר בגרסת בטא בלבד ולא בגרסה סופית לפריצה. כפי שהקבוצה מציינת Redsn0w הותאמה אך ורק למשתמשי המק ובנוסף הפריצה מיועדת אך ורק עבור מכשירי iOS שמגיעים עם מעבדי ה- A4 (לא כולל את האייפון 3Gs והטאץ' 3 או 2 בגרסת MC). אנחנו ממליצים שלא להוריד ולהתנסות עם הפריצה אלא לחכות לגרסה הסופית והמתוקנת שתהיה מיועדת לכלל מכשירי iOS ותהיה חפה מבאגים ובעיות.

שיתוף :

כתבות נוספות במגזין

שלחו הודעה למערכת

הכי נצפים במגזין:

איך קריפטו עוזר לקדם חופש בעולם

קריפטו הוא נכס דיגיטלי מבוזר, בעל פוטנציאל לחולל מהפכה פיננסית משמעותית. יתרה מכך, התחום המתפתח עשוי לתרום רבות לקידום חופש, פרטיות וריבונות אינדיבידואלית בכל רחבי

כמה דברים שלא ידעתם על קריפטו

קריפטו הוא אחד הנושאים החמים ביותר כרגע, לא רק בתחום הפיננסי אלא בכלל. בין אם אתם משקיעים, חושבים על זה או סתם מתעניינים בתחום, כנראה

מה כוללים שירותי סליקה לעסקים

אם אתם בעלי עסק קטן, בינוני או גדול אחד הדברים החשובים ביותר בכל עסק הוא נושא הגבייה. במהלך השנים האחרונות המשק הישראלי עבר לא מעט

Apple Pay בישראל: מה זה ואיך זה עובד?

לראשונה בישראל, בעלי מכשירי iPhone יכולים לשלם באמצעות הטלפון הנייד. זה קורה בעקבות השקת שירות Apple Pay בארץ, שירות שקיים בארה"ב כבר משנת 2014 ואשר

כל הזכויות שמורות 2019 © האתר בתהליך הנגשה לבעלי מוגבלויות אנו עושים כל מאמץ להשלים את הנגשת האתר! במידה ונתקלת בבעיה אנא פנה אלינו!

דילוג לתוכן