..."/>

היתרון של השתלות שיניים ביום אחד

השתלת שיניים ביום אחד

השתלות שיניים מוכרות כטיפול כואב וממושך, במיוחד במקרים בהם יש צורך השתלת שיניים מלאה. לצערנו, יש גילאים בהם אין ברירה, השיניים הטבעיות שלנו כבר מזיקות לנו ועלינו לבצע השתלה מלאה. אבל, יש שיטה שחוסכת ממכם זמן וסבל מתמשך. היום יש טיפול של השתלת שיניים ביום אחד. מהו היתרון של השתלות שיניים ביום אחד?

היתרון של השתלות שיניים ביום אחד

היתרון המרכזי של השיטה הוא מאוד פשוט, במקום להתחיל תהליך ארוך ומייגע שימשך כמה חודשים, תוכלו ביום אחד לצאת עם שיניים חדשות ובריאות. בזכות השיטה הזאת, אנחנו יכולים לתפקד בצורה כמעט מלאה לאחר הטיפול (לאחר הטיפול, במשך כמה ימים לא מומלץ לאכול מאכלים קשים או משקאות חמים). השיקום הוא הרבה יותר יעיל, לשיטה הזאת אין מספר טיפולים, אתם מגיעים ראשית לייעוץ, משם הרופא המומחה ישלח אתכם לצילומים ובדיקות התאמה ולאחר מכם תבצעו את הטיפול, תחילה תהיו עם שיניים שאינם קבועות (אך ניתן לתפקד איתן בצורה מלאה) ולאחר שהשיניים המותאמות לכם יחזרו מהמעבדה ישתילו לכם אותן. השיטה הזאת מאפשרת לנו החלמה מהירה יותר, זאת בגלל שכל הטיפול נעשה ביום אחד, אין צורך כל פעם להגיע אל הרופא לצורך עקירה והשתלה נוספת. בשיטה זאת אנחנו מצמצמים את כל הכאב והאפשרויות לקבל זיהום ליום אחד. בהשתלות הסטנדרטיות המתמשכות, הסיכוי לקבל זיהום גבוה יותר,  אנחנו יותר חשופים לאחר כל טיפול. כמו כן, לאלו שלא יכולים להפסיד יותר מדי ימי עבודה, השיטה הזאת מאוד מתאימה. ידוע שלאחר טיפול כל כך אינטנסיבי וחודרני עלינו לקבל מנוחה, בטיפול זה תפסידו פחות ימי עבודה ותוכלו לחזור לשגרה הרבה יותר מהר. והדבר הכי חשוב, כל פעם שאנחנו מטפלים בגוף שלנו בעזרת ניתוח או כל טיפול פולשני אחר, אנחנו מעבירים את הגוף שלנו במין טראומה. עם טיפול של השתלת שיניים ביום אחד, אנחנו ממזערים את הסיכונים ואת הטראומות אותן הגוף עלול לחוות.

איפה ניתן לבצע את טיפול השתלת שיניים ביום אחד?

טיפול זה ניתן למצוא אך ורק במרפאות פרטיות. עליכם יהיה לחפש את המרפאה המתאימה לכם, חשוב לבדוק שאכן מדובר על מקום מקצועי עם רופא מוסמך המוכר למוסדות. כמובן, יש לראות שהמקום הוא לטעמכם. לכן, כמעט כל מרפאה פרטית תציע לכם להגיע לייעוץ בחינם, שם תוכלו לשאול את כל השאלות שעולות לכם בראש. 

חשוב לציין

הטיפול מחולק למספר שלבים, השלב הראשון הוא הייעוץ עם הרופא המטפל, לאחר מכן תשלחו לצילום CT ולאחר מכן תתחילו בתהליך ההשתלה, הטיפול נמשך בין שעה ל 4 שעות. לאחר מכן, הרופא המומחה יקבע את השתלים אל הלסת וימקם את הכתרים הזמניים. לאחר מספר חודשים, תחזור מערכת השיניים המותאמת לכם מהמעבדה.

Top