מגזין קומפייל Comp-IL

טיפים לקניית מדפסת לייזר

טיפים לקניית מדפסת לייזר

כיום מדפסת היא בגדר הכרח בכל בית, חנות וכיוצ״ב. כמו כל מכשיר טכנולוגי גם מדפסות לייזר הפכו להיות נוחים וידידותיים למשתמש, לא יקרות, עובדות מהר ואין סיבה שתתחילו להתרוצץ ברחובות למציאת מדפסת, על אחת כמה וכמה אם אתם זקוקים להדפסות מידיות ובכמויות.

מדפסת לייזר כשמה כן היא מדפסת המופעלת עם קרן לייזר הנשענת על טכנולוגיית הצילום החשמלי, העתקת תוכן ומסמכים שונים.

היתרונות הבולטים במדפסת שהיא מהירה, הזמן בה מודפס הדף מהיר, היא לא יקרה והמחיר שלה יורד מעת לעת ועלות הטונר (מכיל תערובת אבקת פלסטי המומס על הנייר ונחרט עליו ע״י הלייזר) זולה יותר (בדר״כ) מעלות מחסנית דיו.

יתרון נוסף למדפסת הוא איכות תוצאת ההדפסה שנחשב לגבוה.

בואו נבדוק מספר טיפים לקניית מדפסת לייזר:

מהירות

לפני שתרכשו את המדפסת הנכונה לכם, הקדימו והבינו לאיזה מטרה אתם צריכים את המדפסת, כך תוכלו להבין באיזו מהירות תרצו אותנ ואיזה מעבד יהיה רלוונטי בשבילכם.

מהירות ההדפסה נמדדת לפי מספר כמות הדפים המודפסים בדקה והזמן בה המדפסת מסיים להדפיס דף אחד לאחר המתנה.

מהירות ההדפסה קשורה באופן ישיר מן הסתם למעבד הנמדד ביחידת תדירות זמן מגה הרץ המסומל MHZ. ככול שרמת המגה הרץ תהיה גבוהה יותר כך המדפסת תהיה מהירה יותר. אלו אחד הגורמים בין מדפסת איכותית לפחות.

נוחות

כחלק מבחירה של מדפסת לבית או לחנות נצטרך לשים לב לנוחות המדפסת. האם המדפסת נוחה לנו במבחינת גודל, מדפסות מגיעות בגדלים שונים ותצטרכו להתאים אותן לחנות/בית/חלל בו אתם נמצאים.

צריך לשים לב לכך ולא לשכוח שלמדפסת בדרך כלל ישנו מדף יוצא שעליו ינוחו הדפים (אם תבחרו להשתמש בו) והוא תופס מקום גם כן.

נקודה נוספת לגבי נוחות היא הממשק עבודה עצמו, לעתים המדפסת מציעה כפתורים שונים ומשונים, לפני שאתם קונים מדפסת לייזר בקשו הסבר עליהם, היום את רוב המדפסות ניתן להפעיל דרך המחשב עם חיבור USB  או Bluetooth  בקשו הסברים.

נתונים שונים שכדאי לשים לה אליהם במדפסת לייזר

כמות הרעש שהמדפסת יוצרת, שימו לב, אתם לא רוצים לעבוד כאשר המדפסת עושה רעשים של טרקטור שיכולים להעיר את השכנים או שוכני הבית לפחות.

נסו להבין כמה דפים אתם משערים להדפיס כל חודש, ניתן לראות את כמות הדפים שהמדפסת מדפיסה בחודש במפרט של כל מדפסת ספציפית. תראו כמה מתאים לכם וזה תלוי בכמות העובדה שלכם, אבל שימו לב לכך.

חיבורים, שימו לב שלמדפסת הלייזר יש את החיבורים המתאימים לצרכים שלכם.

היום לא קונים מכשיר אלקטרוני בלי אחריות, אז גם כאן שימו לב שישנה אחת ולרוב תהיה לשנה.

זיכרון המדפסת, ככל שהוא גדול יותר כך יהיה אפשרות לאגור מסמכים להדפסה גדולה יותר. יחידת הזיכרון מוצגת במגה בייט, Mb.

 

שיתוף :

כתבות נוספות במגזין

שלחו הודעה למערכת

הכי נצפים במגזין:

איך קריפטו עוזר לקדם חופש בעולם

קריפטו הוא נכס דיגיטלי מבוזר, בעל פוטנציאל לחולל מהפכה פיננסית משמעותית. יתרה מכך, התחום המתפתח עשוי לתרום רבות לקידום חופש, פרטיות וריבונות אינדיבידואלית בכל רחבי

כמה דברים שלא ידעתם על קריפטו

קריפטו הוא אחד הנושאים החמים ביותר כרגע, לא רק בתחום הפיננסי אלא בכלל. בין אם אתם משקיעים, חושבים על זה או סתם מתעניינים בתחום, כנראה

מה כוללים שירותי סליקה לעסקים

אם אתם בעלי עסק קטן, בינוני או גדול אחד הדברים החשובים ביותר בכל עסק הוא נושא הגבייה. במהלך השנים האחרונות המשק הישראלי עבר לא מעט

Apple Pay בישראל: מה זה ואיך זה עובד?

לראשונה בישראל, בעלי מכשירי iPhone יכולים לשלם באמצעות הטלפון הנייד. זה קורה בעקבות השקת שירות Apple Pay בארץ, שירות שקיים בארה"ב כבר משנת 2014 ואשר

כל הזכויות שמורות 2019 © האתר בתהליך הנגשה לבעלי מוגבלויות אנו עושים כל מאמץ להשלים את הנגשת האתר! במידה ונתקלת בבעיה אנא פנה אלינו!

דילוג לתוכן