מגזין קומפייל Comp-IL

קורס טכנאי סלולר וטאבלט הטוב בישראל

מכללת אינטלקט אקדמון מקיימת את קורס טכנאי הסלולר והטאבלט הטוב והמתקדם מסוגו בישראל. מדובר בקורס מקיף, יסודי ורציני שיכשיר אותך לתחזוקה של סמארטפונים, ניידים וטאבלטים ברמה מקצועית מעולה, ומכאן נפתחת הדלת להשתלבות מוצלחת במעבדות בכל רחבי ישראל ואף לפתיחת מעבדה עצמאית משלך.

מי יכול להתקבל לקורס טכנאי סלולר

אל קורס טכנאי סלולר וטאבלט שמקיימת מכללת אינטלקט אקדמון יכולים להתקבל כל מי שיש להם עניין בתחום, מעוניינים להכיר לעומק את ענף המכשירים הניידים ולהשתלב בו בהצלחה באופן מקצועי. חשוב לדעת שאין דרישה להצגת תעודות לימודיות או מקצועיות כלשהן על מנת להתקבל לקורס, אך חובה לעמוד בכל המטלות והדרישות האקדמיות לאורך מאתיים וארבע שעות הלימוד. מתוך מאתיים וארבע השעות מוקדשות מאה ושישים ללימודים עיוניים-תיאורטיים המשתלבים עם תרגולים מעשיים במעבדה, ואלו יביאו אותך להכשרת טכנאי בדרגים אלף עד דלת. מעבר לכך, ארבעים וארבע השעות הנוספות יוקדשו עבור תרגולים של הלחמות אלקטרוניות לקבלת דרג דלת מורחב. התרגול במעבדה המתקדמת של המכללה יתמקד בסוגים השונים של מכשירי סמסונג ואייפון.

קבלת התעודה

לקראת סיום הקורס תידרש לביצוע פרויקט גמר אשר ישלב את ההיבטים המעשיים והתיאורטיים שלמדת. לאחר שתעמוד בכל הדרישות והמטלות האקדמיות, לרבות הגשת פרויקט הגמר שנערך בליווי אישי של המרצה, תקבל תעודת הסמכה מטעמה של המכללה: MDCT Mobile Device Certified Technician – level c-d.

ומה לומדים בקורס?

כאמור, קורס טכנאי סלולר וטאבלט במכללת אינטלקט אקדמון עובר בהדרגה על ההסמכות של הטכנאים, החל מרמה אלף ועד לרמה דלד. לפיכך, הוא מתחיל בשיעורי מבוא לעולם הסלולרי שמתמקדים בהכרתה של עמדת הטכנאי. מדובר בשיעורים מרתקים וחשובים שבהם תכיר את הציוד והכלים שילוו אותך כגון מלחם, מיקרוסקופ, ספקי כוח ומברגים, וכן נושאים הקשורים לבטיחות בעבודה. עוד תלמד על נוהלי העבודה בתחום ועל המבנה של מעבדות סלולאריות בישראל, וכן צורות תקשורת, שיטות שידור GSM ו- CDMA, המרת אותות, סוגי תמסורת ויסודות השידור והקליטה.

מתקדמים בהדרגה עם הדרגים

עם סיומם של שיעורי המבוא תתחיל להקדם בהדרגה עם התכנים של כל דרג. כך לדוגמא, לימודי דרג אלף יתמקדו בהיכרות של מערכות ההפעלה הפופולאריות IOS ואנדרואיד. בשיעורים אלו תלמד בין היתר לבצע עדכונים לגרסאות, ROOT ו-Jailbreak  במערכות הללו, וכן איפוס ושחזור, עדכונים לגרסאות וגיבויים, וגם תלמד על הגדרות טכנאי מתקדמות, פתרון תקלות תוכנה ועבודה עם צורבים.

 

עם תום לימודי דרג אלף תעבור לתכנים של דרג בית המתמקדים בהרכבות יבשות, כולל בין היתר התמודדות עם מכשיר חדש, פירוק והרכבה מלאים של מכשירי סמסונג ואייפון, והיכרות עם כלל המכלולים והרכיבים. בהמשך תתקדם אל התכנים של דרג גימל המתמקדים בהחלמות לרבות מבוא, טכניקות שונות, שיטות להלחמה ומושגים בסיסיים, והלחמה של רכיבים כמו כבלים, סלילים, שקעים, מיקרופונים ונגדים.

דרג דלת וכלי יסוד להקמת מעבדה עצמאית

לימודי דרג דלת כבר מקדמים אותך לקראת סיומו של הקורס ולמעשה מהווים מבוא לרכיבי BGA. השיעורים בדרג זה כוללים בין היתר הבנה של פרופילי חימום, רכיבי הרכיב ותרגולים של טכניקות להסרה והרכבה נכונה של רכיבי BGA. כאמור, קורס טכנאי סלולר וטאבלט גם יקנה לך ידע בהקמה ובתפעול של מעבדה סלולרית עצמאית משלך, כגון הציוד הנדרש למעבדות, טיפול בלקוחות, טיפים לניהול העסק וטפסי קליטה של מכשירים.

למידע נוסף על הקורס ולביצוע הרשמה התקשר כעת אל מכללת אינטלקט אקדמון בטלפון *9233.

שיתוף :

כתבות נוספות במגזין

שלחו הודעה למערכת

הכי נצפים במגזין:

איך קריפטו עוזר לקדם חופש בעולם

קריפטו הוא נכס דיגיטלי מבוזר, בעל פוטנציאל לחולל מהפכה פיננסית משמעותית. יתרה מכך, התחום המתפתח עשוי לתרום רבות לקידום חופש, פרטיות וריבונות אינדיבידואלית בכל רחבי

כמה דברים שלא ידעתם על קריפטו

קריפטו הוא אחד הנושאים החמים ביותר כרגע, לא רק בתחום הפיננסי אלא בכלל. בין אם אתם משקיעים, חושבים על זה או סתם מתעניינים בתחום, כנראה

מה כוללים שירותי סליקה לעסקים

אם אתם בעלי עסק קטן, בינוני או גדול אחד הדברים החשובים ביותר בכל עסק הוא נושא הגבייה. במהלך השנים האחרונות המשק הישראלי עבר לא מעט

Apple Pay בישראל: מה זה ואיך זה עובד?

לראשונה בישראל, בעלי מכשירי iPhone יכולים לשלם באמצעות הטלפון הנייד. זה קורה בעקבות השקת שירות Apple Pay בארץ, שירות שקיים בארה"ב כבר משנת 2014 ואשר

כל הזכויות שמורות 2019 © האתר בתהליך הנגשה לבעלי מוגבלויות אנו עושים כל מאמץ להשלים את הנגשת האתר! במידה ונתקלת בבעיה אנא פנה אלינו!

דילוג לתוכן