מגזין קומפייל Comp-IL

שתפו תמונות עם חברים – Libox

שיתוף חוויות עם חברים וקרובי משפחה הפך להיות עסק לא פשוט. אחרי כל יום הולדת מתמלא המחשב בעוד כמה עשרות תמונות וגם בסרטים – אז איך שולחים את כל זה לחברים בלי לסתום את תיבת הדואר? יש, כמובן, אלבומים מקוונים ואתרי שיתוף, אבל בדרך-כלל מקום האיחסון שהם מציעים מוגבל יחסית.
עם תוכנת ‭,Libox‬ פיתוח ישראלי, תוכלו לשתף בלי מגבלת מקום. התוכנה מותקנת במחשב ויכולה לאתר לבד את קבצי המדיה שלכם – תמונות, סרטים וגם שירים, ואפשר גם להגדיר עם אלו תיקיות אתם רוצים לעבוד דרכה.
לאחר ההגדרה הזו תוכלו לגשת אל הקבצים שלכם מכל מחשב עם חיבור לאינטרנט וגם מטלפונים חכמים, כל עוד התוכנה פועלת במחשב ובתנאי שהוא מחובר לרשת, כמובן. הממשק נוח, פשוט למדי ומהיר – התמונות נטענות ונגללות בזריזות, וגם השיטוט בין התפריטים עובד בצורה חלקה. למעשה, תוכלו להשתמש בתוכנה גם לצפייה בקבצים במחשב, ללא חיבור מרחוק או חיבור לאינטרנט.
באותה דרך תוכלו גם להזמין חברים להשתמש ב‭Libox-‬ ולראות את התמונות שנמצאות אצלכם. ההגדרה כאן היא קצת מבלבלת – אם רק "הזמנתם" חבר, עדיין לא שיתפתם אתו אפילו קובץ אחד. לאחר שהוא אישר את ההזמנה תוכלו לבחור אלו תיקיות יוכל לראות, ורק אז הוא יקבל גישה אליהן.
אפשר לחפש חברים על-פי חשבונות ג'ימייל, ‭Live Windows‬ ועוד, ואפשר פשוט לשלוח הזמנה אל חבר לדואר. אם הוא כבר משתמש בתוכנה ההזמנה תופיע בה ישירות ולא תגיע אל חשבון הדואר. בתוך Libox משולב גם שירות צ'ט, כך שאם שניכם מחוברים תוכלו להתכתב בזמן אמת.
אפשר לסנן את תצוגת התמונות לפי משתמש ולסמן תמונות אהובות, אבל אי אפשר לשתף חברים שאינם משתמשים בתוכנה, אלא רק להזמין אותם להצטרף.
התנאי הבסיסי, כאמור, הוא שהמחשב עליו מותקנת התוכנה יהיה מחובר כל הזמן לרשת, כשהוא מריץ את Libox ורצוי גם שקצב העלאת הקבצים יהיה גבוה – דבר שעדיין לא קיים אצל רוב הגולשים בארץ.
הפיתוח הוא אמנם ישראלי, אבל Libox פונה אל העולם הרחב. לכן לא תמצאו עדיין תפריטים בעברית, אבל אין בעיה עם תמונות וקבצים ששמרתם עם שם בעברית.
קרדיט:YNET

שיתוף :

כתבות נוספות במגזין

שלחו הודעה למערכת

הכי נצפים במגזין:

איך קריפטו עוזר לקדם חופש בעולם

קריפטו הוא נכס דיגיטלי מבוזר, בעל פוטנציאל לחולל מהפכה פיננסית משמעותית. יתרה מכך, התחום המתפתח עשוי לתרום רבות לקידום חופש, פרטיות וריבונות אינדיבידואלית בכל רחבי

כמה דברים שלא ידעתם על קריפטו

קריפטו הוא אחד הנושאים החמים ביותר כרגע, לא רק בתחום הפיננסי אלא בכלל. בין אם אתם משקיעים, חושבים על זה או סתם מתעניינים בתחום, כנראה

מה כוללים שירותי סליקה לעסקים

אם אתם בעלי עסק קטן, בינוני או גדול אחד הדברים החשובים ביותר בכל עסק הוא נושא הגבייה. במהלך השנים האחרונות המשק הישראלי עבר לא מעט

Apple Pay בישראל: מה זה ואיך זה עובד?

לראשונה בישראל, בעלי מכשירי iPhone יכולים לשלם באמצעות הטלפון הנייד. זה קורה בעקבות השקת שירות Apple Pay בארץ, שירות שקיים בארה"ב כבר משנת 2014 ואשר

כל הזכויות שמורות 2019 © האתר בתהליך הנגשה לבעלי מוגבלויות אנו עושים כל מאמץ להשלים את הנגשת האתר! במידה ונתקלת בבעיה אנא פנה אלינו!

דילוג לתוכן