מגזין קומפייל Comp-IL

10# אפרת פלד – POWER WOMEN 2018

אפרת פלד פורבס

אפרת פלד, שמנהלת את כל עסקיה של שרי אריסון הנאמדים ב־5.5 מיליארד דולר, מכהנת כיו"רית וכמנכ"לית אריסון השקעות וכן כמנכ"לית SAFO (המשרד המשפחתי של שרי אריסון) במיאמי. היא מכהנת כדירקטורית בחברות הבנות, בנק הפועליםשיכון ובינוימלח הארץMIYA ובקרן המשפחתית ע”ש תד אריסון.

פלד (44), שממעטת להיחשף בתקשורת ובאירועים פומביים, היא אשת אמונה של הבעלים אריסון וזה כ־12 שנה שהיא משמשת כיד ימינה. בחודש האחרון פורסם כי אריסון השקעות הודיעה על חתימת הסכם למכירת מלוא החזקותיה בחברת שיכון ובינוי לקבוצת סיידוף (ראו שרי אריסון).

אריסון השקעות פועלת בחמש יבשות ומעסיקה למעלה מ־27 אלף עובדים. היא פעילה בתחומי הפיננסים, התשתיות ובנייה, האנרגיה והמים. בשנים האחרונות, כחלק מהאסטרטגיה הגלובלית, הרחיבה החברה את הפעילות שלה בעולם באמצעות החברות הבנות והצליחה לחדור לשווקים חדשים באמריקה, באפריקה ובאירופה.

"אני חושבת שכל העשייה העסקית שלנו בארץ ובעולם מכוונת ליצירת ערך מוסף לחברה, לכלכלה ולסביבה במטרה לייצר שינוי מהותי עבור אוכלוסיות גדולות ברחבי העולם ולשם אנחנו מכוונים בכל המיזמים שלנו", אומרת פלד. "השאיפה היא להמשיך ולפתח בכל העולם עסקים שיש להם ערך מוסף חיובי ו־DNA ערכי בריא – יחד עם המנהלים והעובדים שלצידי".

כדמות בולטת בתחום העסקים בארץ, פלד גם מקיימת קשרים הדוקים עם מוסדות וגופים בינלאומיים. היא זוכה להכרה בקהילה העסקית העולמית ונבחרה פעמיים ברציפות על ידי מגזין פורצ'ן כאחת מ־50 הנשים החזקות בעולם. מגזין פורבס האמריקאי בחר בה ב־2009 לאחת מ־100 הנשים החזקות בעולם.

פלד היא בעלת תואר שני במינהל עסקים בתוכנית הבינלאומית קלוג־רקאנטי של אוניברסיטת נורת'ווסטרן בארה"ב ואוניברסיטת תל אביב, חוויה, שלדבריה, היתה נקודת ציון משמעותית בהתפתחות המקצועית והאישית שלה.

להיות מאוזנת

דמות מעוררת השראה: "לאחרונה מאוד התרשמתי ממרים פרץ – כלת פרס ישראל למפעל חיים, שהנאום שנשאה ביום העצמאות האחרון, לאחדות ולשותפות בחברה הישראלית, ייזכר עוד שנים רבות".

מה מחזק אותי: "הכי מחזק אותי האיזון שבין זמן איכות עם המשפחה, עם החברים ועם עצמי".

מקור – פורבס

שיתוף :

כתבות נוספות במגזין

שלחו הודעה למערכת

הכי נצפים במגזין:

איך קריפטו עוזר לקדם חופש בעולם

קריפטו הוא נכס דיגיטלי מבוזר, בעל פוטנציאל לחולל מהפכה פיננסית משמעותית. יתרה מכך, התחום המתפתח עשוי לתרום רבות לקידום חופש, פרטיות וריבונות אינדיבידואלית בכל רחבי

כמה דברים שלא ידעתם על קריפטו

קריפטו הוא אחד הנושאים החמים ביותר כרגע, לא רק בתחום הפיננסי אלא בכלל. בין אם אתם משקיעים, חושבים על זה או סתם מתעניינים בתחום, כנראה

מה כוללים שירותי סליקה לעסקים

אם אתם בעלי עסק קטן, בינוני או גדול אחד הדברים החשובים ביותר בכל עסק הוא נושא הגבייה. במהלך השנים האחרונות המשק הישראלי עבר לא מעט

Apple Pay בישראל: מה זה ואיך זה עובד?

לראשונה בישראל, בעלי מכשירי iPhone יכולים לשלם באמצעות הטלפון הנייד. זה קורה בעקבות השקת שירות Apple Pay בארץ, שירות שקיים בארה"ב כבר משנת 2014 ואשר

כל הזכויות שמורות 2019 © האתר בתהליך הנגשה לבעלי מוגבלויות אנו עושים כל מאמץ להשלים את הנגשת האתר! במידה ונתקלת בבעיה אנא פנה אלינו!

דילוג לתוכן