..."/>

4.2 אייפד נפרצה ?

ההאקר iH8sn0w עומד ככל הנראה להכניס לכלי הפריצה שלו Sn0wbreeze את האפשרות לפרוץ את גרסה 4.2 לאייפד כאשר הגרסה תשוחרר במהלך חודש נובמבר ההולך וקרב. iH8sn0w העלה לחשבון הטוויטר שלו תמונות המציגות מכשיר אייפד בגרסה 4.2 בטא 3 המריץ את תוכנת MobileTerminal מהסידיה.

יש לציין ש- iH8sn0w הצליח לפרוץ את גרסה 4.2 בטא 3 של האייפד בשימוש עם פירצת Limera1n של ההאקר GeoHot ששוחררה באופן פתאומי ומפתיע לפני מספר שבועות והביאה את היכולת לפרוץ את גרסה 4.1 של מכשירי iOS וכן את האייפד בגרסה הנוכחית שלו וגם את מכשיר ה- Apple TV 2 החדש.

בכל אופן הדבר רק אומר שאלא אם כן יהיו שינויים מרחיקי לכת מכיוונה של אפל, ניתן יהיה לפרוץ את גרסה 4.2 ממש עם שיחרורה וככל הנראה יהיה רק צריך להתאים את כלי הפריצה של Comex עבור הגרסה כדי שהיא תהיה קבועה ולא פריצת Tethered. בכל אופן כלי הפריצה של iH8sn0w הנקרא Sn0wbreeze הוא לא מכלי הפריצה המומלצים עקב באגים ובעיות לא מעטות .

סביר להניח שגם ה- Dev Team וגם ה- Chronic Dev Team יעדכנו את כלי הפריצה שלהם ויאפשרו לפרוץ את גרסה 4.2 באמצעותם ולפי התרשמויות העבר סביר להניח שהכלים של 2 הקבוצות הללו יהיו אמינים יותר לשימוש.

Related posts

Top