מגזין קומפייל Comp-IL

מדריך לצפיה בסרטי DivX ו-XviD דרך ה-XBOX 360

כידוע לרובכם, אתם יכולים לשתף את סיפריית המדיה של ה-Windows Media Player עם ה-360 ולנגן כל תוכן עליו, כל עוד הוא בפורמט של Microsoft. רובנו לא מורידים סרטים בפורמט WMV, ואין לנו כל רצון להמיר כל סרט שרוצים לראות לפורמט הקלוקל.
להלן מדריך שיאפשר לכם לנגן כל סרט בכל פורמט שהמחשב שלכם מסוגל לנגן, דרך ה-XBOX 360.

דרישות:
מחשב עם Windows 2000 או XP (מומלץ).
חבילת קודקים טובה. אפשר למצוא אחת כאן.
תוכנת TVersity בגירסה 0.9.9.1 ומעלה. הורד כאן.
XBOX 360 מחובר ברשת למחשב ומסוגל לשתף תוכן של WMP.

התקנה:
1. הצעד הראשון הוא להתקין את תוכנת TVersity. עקבו אחרי תהליך ההתקנה הסטנדרטי. לאחר סיום ההתקנה הפעילו מחדש את המחשב. אפשר להתעלם מהודעות השגיאה בהתקנה.
2. יש לוודא כי חבילת הקודקים פעילה במחשב. נסו לנגן כל סרט בפורמט DivX או XviD דרך ה-Windows Media Player. אם התוכנה מנגנת אותם כמו שצריך, לא צריכות להיות בעיות בהמשך. אם לא, התקינו מחדש את הקודקים.
3.עלינו לודא שתוכנת TVersity יכולה לגשת לרשת. בדקו את הגדרות ה-Firewall שלכם, והראוטר (אם קיים כזה). פורט 41952 חייב להיות מופנה כמו שצריך ל-XBOX 360. הנה אתר שיכול לעזור עם הנושא.
4. אפשר להריץ את תוכנת TVersity. לאחר שהתוכנה פעילה, יש לוודא שהשרת שלה עובד. תיכנסו לכתובת הבאה דרך הדפדפן: http://localhost:41952. אתם אמורים לקבל אתר עם כל ההגדרות של התוכנה.
5. תיגשו לתוכנה עצמה במחשב. עלינו להוסיף מדיה לספריה. לחצו על כפתור הפלוס + הירוק. בחרו בקובץ של סרט ותנו לו שם. לא חייבים לתת שם, יופיע שם הקובץ במקום אם לא תתנו. תחזרו על הפעולה ותוסיפו את כל הספרייה שלכם.
6. עכשיו נגדיר את ה-XBOX 360. קודם כל עלינו לבטל את השיתוף עם ה-WMP. יש לנו פתרון יותר טוב עכשיו, אז לא נצטרך יותר את WMP. תגשו לבלייד של Settings, שם ל-Computer. נתקו כל מחשב שמחובר לכם.
7. עכשיו תיגשו לבלייד Media, שם ל-Music. בחרו ב-Computer. המכשיר ישאל אם התקנתם את Windows Media Extender. תענו לו "Yes, continue".
8. בשלב הבא נבחר ב-TVersity בתור המחשב. אם כל הצעדים עד כאן בוצעו בהצלחה, אמור להופיע לכם הפריט TVersity on ושם המחשב שלכם. בחרו בו.
9. סיימנו עם ההגדרות הבסיסיות. אם הכל עבר בהצלחה, אתם יכולים לגשת ל-Video ולנגן כל סרט בספריה שהוספתם!

הגדרות נוספות:

הגדרות אלו ישפרו את החוויה קצת.
1. תגשו ללשונית Settings בתוכנת TVersity ול-General. תבחרו בתור Media Playback Device את XBOX 360. אפשר גם אוטומטי, אבל עדיף להגדיר, בשביל הדיוק.
2. תחת Media Library תגדירו את ה-Refresh לשעה.
3. תחת Transcoder, נגדיר לתוכנה ב-When To Transcode את Only When Needed. בשאר ההגדרות עדיף לא להתעסק, אלא אם אתם יודעים מה אתם עושים.

שיתוף :

כתבות נוספות במגזין

שלחו הודעה למערכת

הכי נצפים במגזין:

איך קריפטו עוזר לקדם חופש בעולם

קריפטו הוא נכס דיגיטלי מבוזר, בעל פוטנציאל לחולל מהפכה פיננסית משמעותית. יתרה מכך, התחום המתפתח עשוי לתרום רבות לקידום חופש, פרטיות וריבונות אינדיבידואלית בכל רחבי

כמה דברים שלא ידעתם על קריפטו

קריפטו הוא אחד הנושאים החמים ביותר כרגע, לא רק בתחום הפיננסי אלא בכלל. בין אם אתם משקיעים, חושבים על זה או סתם מתעניינים בתחום, כנראה

מה כוללים שירותי סליקה לעסקים

אם אתם בעלי עסק קטן, בינוני או גדול אחד הדברים החשובים ביותר בכל עסק הוא נושא הגבייה. במהלך השנים האחרונות המשק הישראלי עבר לא מעט

Apple Pay בישראל: מה זה ואיך זה עובד?

לראשונה בישראל, בעלי מכשירי iPhone יכולים לשלם באמצעות הטלפון הנייד. זה קורה בעקבות השקת שירות Apple Pay בארץ, שירות שקיים בארה"ב כבר משנת 2014 ואשר

כל הזכויות שמורות 2019 © האתר בתהליך הנגשה לבעלי מוגבלויות אנו עושים כל מאמץ להשלים את הנגשת האתר! במידה ונתקלת בבעיה אנא פנה אלינו!

דילוג לתוכן