..."/>

פריצה לאייפון Greenpois0n

בניגוד לתחזיות ועל אף השקתה של Limera1n, לפני זמן קצר שיחררה קבוצת ההאקרים Chronic Dev את כלי הפריצה שלה למכשירי ה-iOS עליהם מותקנת 4.1 של מערכת ההפעלה הניידת של אפל, iOS.

הכלי החדש, המציע ממשק קל ופשוט יותר מהמקבילה של Geohot, הושק בשלב זה בגרסת חלונות בלבד. בדומה ל-Limera1n גם הוא עושה שימוש בחור האבטחה שנחשף על ידי Geohot ולא בפריצת ה-Shatter שנשמרת בשלב זה עבור עדכון 4.2 שצפויה אפל לשחרר במהלך החודש הבא.

Greenpois0n שבניגוד ל-Limera1n עברה סדרת בדיקות מקיפה ונחשבת ליציבה ונטולת באגים.

גרסת Greenpois0n הנוכחית מותאמת למכשירים הבאים: אייפון 4 וקודמו (3GS), אייפוד טאץ' משני הדורות האחרונים (שלישי ורביעי) ומכשיר האייפאד. בשלב זה הפריצה איננה מותאמת למכשיר ה-Apple TV ולאייפוד טאץ' מהדור השני.

הפריצה החדשה עושה שימוש בחור אבטחה מסוג bootrom usb שאותרה מוקדם יותר על ידי Geohot והיא מאפשרת את אתחול המכשיר ללא צורך בביצוע חוזר של תהליך הפריצה.

שימו לב
אלו ששידרגו בטעות או במכוון את גרסת המודם שלהם לגרסה האחרונה שהשיקה אפל ואינם אוחזים במכשיר מסוג סים פרי, ימצאו את המכשיר נעול עד להודעה חדשה. בשלב זה לא קיים כלי שמשחרר את נעילת הסים ועל כן מכשירים חדשים שנרכשו בארצות הברית או כאלו שגרסת המודם שלהם עודכנה, יכולים לשמש לכל היותר כאייפוד טאץ' נטול יכולות סלולריות.

הורדה: http://www.greenpois0n.com

Related posts

Top