..."/>

נרשמים עכשיו לקורס טכנאי סלולר וטאבלט

טכנאי סלולר

אין ספק כי טכנאות סלולר היא מתחומי העיסוק המובילים של העתיד (וכמובן, גם של ההווה). יחד עם זאת, כמו בתחומים רבים אחרים גם כאן יש צורך לעבור קורס מקיף המקנה לכם את הידע הדרוש, כלים חיוניים ואף אפשרות לפתיחת מעבדה עצמאית משלכם. אמנם לא מדובר בקורס ארוך ובתנאי קבלה בשמיים, אך בכל זאת כדאי להבין מה הוא דורש מכם ומהם היתרונות הגדולים שניתן להפיק ממנו.

אז מה לומדים?

לפני שנספר לכם על היתרונות תנו לנו דקה להסביר לכם מה הקורס כולל. הוא מורכב מ- 204 שעות לימוד המתחלקות ל- 160 שעות עיוניות בשילוב עבודת מעבדה מעשית, ועוד 44 שעות תרגול של הלחמות אלקטרוניות. ראשית, הקורס מתחיל במבוא שמטרתו להכיר לכם את עמדת הטכנאי לרבות כלים וציוד כגון מלחם, בלאוורר וספקי כוח והיבטים של בטיחות בעבודה. כמו כן, בשלב זה לומדים על סוגי תמסורות והמרת אותות, שיטות השידור המרכזיות, ועל מבנה ועבודה במעבדות סלולר בישראל.

לאחר מכן ממשיך הקורס לעבר דרגים א' ו- ב' הכוללים בין היתר היכרות עם מערכות ההפעלה IOS ואנדרואיד, לרבות שחזור ואיפוס, הגדרות טכנאי מתקדמות, ביצוע ROOT, ביצוע גיבויים וכן עבודה עם צורב ופתרון תקלות תוכנה. בהמשך הקורס יילמדו הרכבה ופירוק של כל המכשירים המשמשים בקורס כלומר של אייפון וסמסונג למיניהם, וכן התמודדות עם מכשירים חדשים. דרגים ג' ו- ד' של הקורס מתמקדים כאמור בהלחמות וכוללים בין היתר שיטות ומושגים בתחום, הלחמת רכיבים כגון כבלים, נגדים, סלילים, מיקרופונים ושקעים, תרגולים להסרה ולהרכבה נכונה של רכיבי BGA, ועוד.

יתרונות קורס טכנאי סלולר

ניתן להבין כי מדובר בקורס יסודי ומעמיק המעניק למשתתפים את כל הכלים הדרושים על מנת להשתלב במעבדות סלולר קיימות. זאת, לאורך 204 שעות בלבד המהוות זמן קצר יחסית לרכישת מקצוע נדרש ומבוקש כיום ובעתיד. יתר על כן, התלמידים לומדים על הקמה ותפעול של מעבדה עצמאית, לרבות טיפים לניהול נכון, טפסים, טיפול בלקוחות, קליטת מכשירים ומכשור נדרש למעבדות. כך ניתן לצאת לשוק לא רק כשכירים אלא גם כעצמאיים ובעלי מעבדות פרטיות. לבסוף, העומדים בכל המטלות זוכים לתעודה מטעם מכללת אינטלקט אקדמון –  MDCT Mobile Device Certified Technician – level c-dהנחשבת לרצינית ומבוקשת בשוק מעבדות הסלולר.

תנאים לקבלת התעודה

כפי שאמרנו, לתעודת ההסמכה זכאי כל תלמיד שעמד במטלות הכוללות בין היתר ביצוע פרויקט גמר המשלב בין החומרים העיוניים ובין תרגול מעשי, וזאת בליווי צמוד של המרצה. מעבר לכך, על התלמידים להשתתף במינימום השיעורים הנדרש ולהגיש את כל המטלות והעבודות של הקורס.

לפרטים נוספים על קורס טכנאי סלולר במכללת אינטלקט אקדמון, לביצוע הרשמה ולבדיקת עמידה בתנאי הקבלה, התקשרו עכשיו לטלפון *9233.

Top