מגזין קומפייל Comp-IL

כל הסיבות לרכוש קונסולת פלייסטיישן 4

חולמים לשלב בבית קונסולת משחקים ועדיין יש לכם דילמה איזו מבין האפשרויות היא הטובה ביותר עבורכם? זה הזמן לקרוא על הסיבות לרכוש קונסולת פלייסטיישן 4. הקונסולה, אשר הגיעה לישראל בתחילת שנת 2014 כבשה ישראלים רבים ולא במקרה. למרות שבשנים האחרונות אפשר לראות חברות נוספות שמציעות קונסולות (והבולטת הנוספת היא אקסבוקס), קונסולת פלייסטיישן היא עדיין פופולרית בצורה משמעותית ולא במקרה.

גרפיקה ושוב פעם… גרפיקה

סוני מובילה זה שנים רבות בתחום קונסולת משחקי מחשב ובכל קונסולה חדשה יש גם בשורה. קונסולת פלייסטיישן 4 מציעה חווית גרפיקה מפתיעה והיא נותנת מענה לכל מי שרוצה לנצל את היכולות הגרפיות של הטלוויזיה שלו. מי שמכיר את הקונסולות הקודמות של סוני ישמח מאד לשדרג את החוויה הגרפית בקונסולה החדשה ויצטרף למצהירים רבים שאומרים שמדובר בעולם חדש לגמרי.

מהירות הפעלה

הקונסולה העדכנית של סוני עובדת מהר יותר מקודמותיה. שמונה שנים עברו בין הקונסולה הקודמת לזו הנוכחית ואחד השיפורים המשמעותיים שלה הוא המהירות שכוללת הפעלה מהירה בהדלקה, הורדה מהירה יחסית של המשחקים הנרכשים, אפשרות למשחק רב משתתפים (המהירות תלויה פה גם ברוחב הפס אך גם במה שמציעה הקונסולה) ועליית משחקים מהירה מאד ביום יום. משתמשים שמכירים את הגרסאות הקודמות של החברה יעידו שמדובר בשיפור משמעותי, משתמשים חדשים פשוט ייהנו מחוויה של שימוש רציף ונוח.

זול יותר ממחשב גיימינג

אוהבי הגיימינג יודעים כי רכישת מחשב יכולה להיות יקרה ואפילו יקרה מאד. מדובר לא רק בעלות המשחקים (בהם יש להתחשב גם ברכישת פלייסטיישן) אלא במפרטים יקרים מאד עבור המחשב עצמו. כל מי שרוצה ליהנות מחוויית משחק עם גרפיקה ברמה גבוהה ימצא כי קונסולת פלייסטיישן 4 נותנת לו מענה מעולה במחיר זמין ובמיוחד בהשוואה לרכישת מחשב.

החיים בעננים

קונסולת פלייסטיישן 4 מזמינה את אוהבי הגיימינג ליהנות מעולם הענן החדש. אין צורך לרכוש יותר דיסקים, לחשוש שהם יפלו, יישרטו או מהבלגן של אי החזרה למקום. מהיום הכל בענן לרבות אופציית רכישת המשחקים והעלאתם בקלות. הענן מזמין חווית משחק חדשה לרבות אפשרות למשחק רב משתתפים עם כל משחק מרחבי העולם. לקונסולה סטרימינג שהופך אותה לחלק בלתי נפרד מהמדיה בבית ומאפשר חיבור למכשירים אחרים של החברה ויצירת תקשורת בניהם.

להיות חלק בלתי נפרד מקהילה

הנתונים מצביעים על כך שבתחום קונסולות המשחק שולטת חברת סוני. מבין מחזיקי קונסולות משחק אפשר לראות כי מחזיקי פלייסטיישן עולים על 75% מסך כל הקונסולות בישראל. מכאן אפשר להבין כי מדובר בקהילה של ממש, קהילה שלעתים יוצאת את גבולות המשחק עצמו ומי שרוצה בכך יכול להצטרף לקבוצות ברשת החברתית, לחלוק את החוויה שלו, להחליף משחקים או לרכוש משחקים מיד שנייה. כיוון שישנו קהל רחב של משתמשי פלייסטיישן 4 הקהילה בישראל רחבה ומעניקה ממד נוספת לחוויה.

שיתוף :

כתבות נוספות במגזין

שלחו הודעה למערכת

הכי נצפים במגזין:

איך קריפטו עוזר לקדם חופש בעולם

קריפטו הוא נכס דיגיטלי מבוזר, בעל פוטנציאל לחולל מהפכה פיננסית משמעותית. יתרה מכך, התחום המתפתח עשוי לתרום רבות לקידום חופש, פרטיות וריבונות אינדיבידואלית בכל רחבי

כמה דברים שלא ידעתם על קריפטו

קריפטו הוא אחד הנושאים החמים ביותר כרגע, לא רק בתחום הפיננסי אלא בכלל. בין אם אתם משקיעים, חושבים על זה או סתם מתעניינים בתחום, כנראה

מה כוללים שירותי סליקה לעסקים

אם אתם בעלי עסק קטן, בינוני או גדול אחד הדברים החשובים ביותר בכל עסק הוא נושא הגבייה. במהלך השנים האחרונות המשק הישראלי עבר לא מעט

Apple Pay בישראל: מה זה ואיך זה עובד?

לראשונה בישראל, בעלי מכשירי iPhone יכולים לשלם באמצעות הטלפון הנייד. זה קורה בעקבות השקת שירות Apple Pay בארץ, שירות שקיים בארה"ב כבר משנת 2014 ואשר

כל הזכויות שמורות 2019 © האתר בתהליך הנגשה לבעלי מוגבלויות אנו עושים כל מאמץ להשלים את הנגשת האתר! במידה ונתקלת בבעיה אנא פנה אלינו!

דילוג לתוכן