..."/>

העולם שנפתח לבוגרי קורס הנהלת חשבונות סוג 3

קורס הנהלת חשבונות

בחרתם להיכנס בכל כוחכם לעולם הכלכלה והחשבונאות. מצאתם את העולם הזה מרתק ומאתגר אך אתם רוצים להתקדם הלאה. לאחר שעברתם את ההכשרה הראשונית למנהלי חשבונות ורכשתם ניסיון בתחום, החלטתם שכמו בכל מקצוע, אתם רוצים להרחיב את ידיעותיכם, להשתפר ולהתקדם לשלב הבא. הרמה הבאה היא קורס הנהלת חשבונות סוג 3. קורס זה יכול לתת לכם את הכלים לעסוק בתחומים שעד כה לא היו בהישג יד עבורכם, ולקדם אתכם משמעותית מבחינת תפקידים ומשכורת.

למה הקורס מכשיר אתכם?

קורס הנהלת חשבונות 3 ייתן לכם את ההכשרה המתאימה וההסמכה על מנת שתוכלו לעסוק כמנהלי חשבונות מוסמכים ולדרוש שכר גבוה בהתאם לאחריות הרבה שתהיה תחת ריכוזכם. בקורס תרכשו את הכלים והידע כיצד לעבוד עם מערכות המידע האינטרנטיות, תוכנות משוכללות וניהול עסקי חשבונות מורכבים ומסובכים. בנוסף לכך, ההכשרה תעניק לכם את כל המידע בנוגע להתנהלות מול גופים ממשלתיים, חוקי מס הכנסה ועמלות, ספקים וכו'. כל אלו ועוד הן הכשרות והסמכות שיוכלו לקדם אתכם באופן משמעותי בשוק העבודה.

איזה עולם נפתח עבורכם?

בעל עסק יכול להחזיק עובדים רבים, אך לא כל העובדים חיוניים לו. למנהל חשבונות טוב לעומת זאת כן חיוני לכל בעל עסק וזהו מומחה שאין לו תחליף. מנהל חשבונות מחזיק באמתחתו נושאים כה מורכבים ומנהל את העול השלם של החשבונאות, על מנת שבעל העסק יוכל להתמקד בניהול העסק. בהכשרה שתקבלו מקורס הנהלת חשבונות סוג 3 תוכלו לנטוש עבודה מזערית וכמעט לא מספקת, ולהפוך להיות הגורם החיוני עבור בתי עסק גדולים. תוכלו לעסוק בעבודה הרבה יותר מורכבת ומאתגרת, לעבוד לא רק מול גופים קטנים, אלא אף תתעסקו מול גופים ממשלתיים. מעל לכל תוכלו לזכות במשכורת גבוהה שללא ההכשרה בסיווג 3, תוכלו רק לדמיין אותה כחלום רחוק.

תנאי הקבלה לקורס הנהלת חשבונות סוג 3

מלבד הלהט והחשק לעסוק בעולם המספרים ובמקצוע בעל אחריות כה גדולה כמו ניהול חשבונות הדרישות הטכניות מהפונים לקורס הן:

  • תעודה של בוגר קורסי חשבונאות 1 ו2 או השכלה מקבילה
  • 12 שנות לימודים
  • ניסיון המתפרש על לכל הפחות שנה אחת בעולם הנהלת החשבונות לאחר קבלת תעודת חשבונאות סוג 2
  • מעבר של ריאיון קבלה שיבחן הבעת עניין ורצינות במקצוע

העולם כיום הוא עולם כלכלי, ההתעסקות בכסף הפכה לחלק אינטגראלי בחיי כולנו והדרישה לבעלי מקצוע בכירים רק עולה משנה לשנה. קורס הנהלת חשבונות סוג 3 יקנה לכם את הסיווג הגבוה והבכיר ביותר בעולם החשבונאות, ויכשיר אתכם לעסוק בנושאים מאתגרים ומורכבים יותר. אתם יכולים להעביר את זמנכם רק בלמידת הבסיס ועבודה שהכשרתה תמה בקורסי חשבונאות 1 ו2, אך אם ברצונכם להתקדם בעבודה, להתמקצע ולהגדיל את גבולות היכולת, העלו את רמת ההכשרה שלכם ותוכלו לזכות בסיפוק רב יותר מעבודתכם. אל תסתפקו בפחות, שאפו להכי הרבה והכי גבוה.

Top