מגזין קומפייל Comp-IL

היתרונות ברכישת משאית חדשה

משאיות חדשות

העסק שלכם דורש העברת משא ממקום למקום? אם גם אתם זקוקים לשימוש במשאית כבעלי עסק, השאלה שיכולה להטריד אתכם היא: האם כדאי לרכוש משאית חדשה או לשכור משאית? כל אחד נדרש בגודל וסוג אחר של משאית, יש הרבה שירותים של השכרות ומשאיות יד שנייה. אך, יש הרבה יתרונות ברכישת משאית חדשה. מהם היתרונות של רכישת משאית חדשה?

היתרונות ברכישת משאית חדשה

תחזוקת העסק – אחד הדברים שיכולים לגרום לעסק ליפול הוא ההוצאות השוטפות. השכרות שונות ותשלומים שונים יכולים לאט לאט להצטבר וככה אי אפשר לסגור את החודש. לכן, כל פעם שאתם עומדים בדילמה אם לרכוש או לשכור, חשבו לטווח הארוך. אם אתם יודעים שהשימוש שלכם במשאית הוא שימוש שוטף, עדיף יהיה לכם להשקיע ולרכוש משאית חדשה – כאמור, מדובר על השקעה לטווח הארוך שתוריד ממכם הוצאות עתידיות. ניתן לרכוש גם משאית משומשת ביד שנייה, אך קשה מאוד למצוא משאית שתספק אתכם מבלי לבלות במוסך כל שבוע. משאיות הן רכב שפועל באופן מאוד אינטנסיבי, לכן, תמיד עדיף לרכוש משאית חדשה, עם אחריות.

אחריות – כאשר אתם רוכשים משאית יד שנייה, או אם אתם בוחרים לשכור משאית, כאשר צצות בעיות תמיד מחפשים את מי להאשים ומי אמור להוציא את הסכום עבור הטיפול. עם רכישת משאית חדשה היישר מהחברה, אין לכם את הצרות האלה. על כל כלי רכב, בין אם מדובר במשאית או מלגזה, יש אחריות לתקופה מסוימת שמורידה ממכם את ההוצאות עבור טיפולים שונים הנגרמים עקב נזקים כאלה ואחרים. זכרו, משאיות הן כלי רכב שדורש הרבה תחזוקה וכיוון שהמשאיות רוב היום על הכביש, הסיכוי לתקלות גבוהה יותר מאשר רכב פרטי. התיקונים מאוד יקרים. לכן, כאשר יש אחריות, רוב ההוצאות האלה יורדות מאיתנו.

הפרצוף של העסק – אם בחרתם לרכוש משאית תוכלו להנות מהטבות שלא הייתם יכולים לקבל בזמנים בהם שכרתם משאית. היתרון הראשון הוא: יש לכם עוד אפשרות פרסום לעסק שלכם. תחשבו על זה ככה, כמה זמן מהיום המשאית נמצאת בדרכים? עומדת בפקקים? תוכלו לנצל את הרגעים האלה בכך שעל המשאית אותה רכשתם תשימו את לוגו העסק. היתרון השני הוא: כאשר אתם נוסעים בדרכים עם משאית משומשת, מוזנחת ולא מטיבה לעין, הרושם אותו אתם יוצרים על העוברים והשבים אודות העסק שלכם הוא לא טוב. לכן, תמיד חשוב לפני כל נסיעה לדאוג לכך שהמשאית החדשה נראית טוב מבחינה חיצונית ובנוסף רצוי לבדוק שנהג המשאית אכן נוהג לפי הכללים. 

זכרו אמנם המחיר אותו תשלמו עבור משאית חדשה הוא מחיר יקר, אך גם המחירים של משאיות יד שנייה או שכירות הינם גבוהים, תוסיפו למחיר את הסכומים אותם תשלמו עבור הטיפולים (כיוון שאין אחריות) ותגיעו לאותו המחיר של משאית חדשה.

שיתוף :

כתבות נוספות במגזין

שלחו הודעה למערכת

הכי נצפים במגזין:

איך קריפטו עוזר לקדם חופש בעולם

קריפטו הוא נכס דיגיטלי מבוזר, בעל פוטנציאל לחולל מהפכה פיננסית משמעותית. יתרה מכך, התחום המתפתח עשוי לתרום רבות לקידום חופש, פרטיות וריבונות אינדיבידואלית בכל רחבי

כמה דברים שלא ידעתם על קריפטו

קריפטו הוא אחד הנושאים החמים ביותר כרגע, לא רק בתחום הפיננסי אלא בכלל. בין אם אתם משקיעים, חושבים על זה או סתם מתעניינים בתחום, כנראה

מה כוללים שירותי סליקה לעסקים

אם אתם בעלי עסק קטן, בינוני או גדול אחד הדברים החשובים ביותר בכל עסק הוא נושא הגבייה. במהלך השנים האחרונות המשק הישראלי עבר לא מעט

Apple Pay בישראל: מה זה ואיך זה עובד?

לראשונה בישראל, בעלי מכשירי iPhone יכולים לשלם באמצעות הטלפון הנייד. זה קורה בעקבות השקת שירות Apple Pay בארץ, שירות שקיים בארה"ב כבר משנת 2014 ואשר

כל הזכויות שמורות 2019 © האתר בתהליך הנגשה לבעלי מוגבלויות אנו עושים כל מאמץ להשלים את הנגשת האתר! במידה ונתקלת בבעיה אנא פנה אלינו!

דילוג לתוכן