..."/>

פוטושופ, התוכנה שמעלימה פצעוני בגרות

אתם חברה צעירים ויפים, ההורמונים משתוללים, ובגיל הזה אפילו יש לא מעט חבר'ה שאף סובלים מפצעונים על העור, אתם מכירים אותם כחצ'קונים, איכס, אבל מה עושים, בדיוק מצאתי אתר דייטים חדש והם רוצים שאני אעלה תמונה שלי, איך לעזאזל אני יכולה להעלות תמונה שלי, עם "מכתשים" כאלו גדולים על המצח ועל האף? לכאן באה עזרתה של תוכנה מאוד פופולרית בשם פוטושופ את יכולה לצלם איזו תמונה באיזו תנוחה שתרצי, אפילו לעשות לך סלפי אחד או שניים, להעלות את התמונה בדרך שהכי נראית לך סבבה, ולהתחיל לנסות לשפר אותה.

התמונה במחשב, חשוב לשכפל

מהרגע שהתמונה הועלתה למחשב שלך, את פותחת אותה באמצעות פוטושופ, בבקשה לא לשכוח לשכפל אותה וגם לשמור בשם אחר את הקובץ שלא תפגעי בקובץ המקורי. יש לך קובץ מקורי שהוא נעול עם סימן מנעול קטן על השכבה המקורית, ויש לך מעל את השכבה המשוכפלת עם אותה התמונה שעליה את תעשי את עבודת "ריטוש" הפצעונים, אחרי עבודה כזו, בעולם הווירטואלי, לא תגלי שום זכר לפצעונים שלך, אז קדימה לעבודה.

איך מרטשים את הפצעים בתמונה

יש המוני המוני דרכים לגרום לפצעונים שעל התמונה להיעלם, אחת המוכרת ביניהן היא כלי ה stamp זהו כלי מאוד מאוד חשוב לריטוש תמונה, הוא עושה זאת ע"י דגימה מקטע מסוים אחד והעתקתו אחד לאחד לשטח אחר בתמונה, במקרה שלך השטחים בהם יש פצעונים על הפנים, כלומר דוגמים מצד אחד בפנים שנראה לך מבחינת תאורה וגוון צבע מאוד דומה לתאורה וגוון צבע במקטע השני שבתוכו יש את הפצעונים, ואז באמצעות לחיצה פשוטה מאוד על הקליק השמאלי של העכבר בשילוב כפתור ה alt במקלדת, הפלא ופלא לפתע הפצעון מתחיל "להיצבע" באותו הגוון של שטח הפנים שללא הפצעונים וכך מתקבל האפקט שהפצעון באמת נעלם מאותו אזור שעובדים עליו.

הפצעים בדרך להיעלם מהתמונה

תמשיכי לעבוד על תוכנת פוטושופ הפנומנלית, להוציא תוצאות כמה שיותר טובות, ולאט לאט יתחוור לך שהפצעים שהיו קודם לכן בתמונה, נעלמו ואינם, בזכות כלי ה stamp. על מנת לוודא באמת שהפצעונים באמת "נעלמו" מהתמונה יש אפשרות, "לכבות" את עין התמונה ומתחת לראות את התמונה המקורית, כך שלפתע מתווצר לו אפקט של "לפני, אחרי"  וכך זה יכול יותר לעזור לראות באיזה חלק של הפנים מופיעים עדיין פצעונים ובאיזה לא, ובהתאם לתקן עם הכלי ה stamp.תשמרי את התמונה בקובץ jpeg ותשלחי לאתר ההיכרויות, מי יודע אולי עד שיגיע מי שיאהב את התמונות שלך בלי הפצעונים, בע"ה הם גם ייעלמו?

Top