מגזין קומפייל Comp-IL

פריצה אייפון 4

בעלי מחשבי מק שיכולים לשים את ידם על גרסת הבטא של איטיונס 9.2 ששוחררה עם 4.0GM יכולים להתקין את הגרסה בלי צורך ב- UDID של מפתח לשם אקטיבציה זאת רק עבור משתמשים שיש להם מכשיר אייפון סימפרי או אייפון שנרכש דרך חברות הסלולר בארץ.

בנוסף מסתבר שגרסה 4.0GM כבר ניתנת לפריצה על ידי תוכנת redsn0w בגרסה 0.9.5 בטא 4 או לחילופין על ידי באנדל ששוחרר על ידי msft.guy ההאקר ששיחרר את התיקון לפריצה של blacksn0w ולאחרונה גם אפשר את השימוש של blacksn0w עם גרסה 4.0 בטא 4:

להזכירכם pwnagetool שזמינה רק למשתמשי מק מאפשרת ליצור קובץ קסטום עבור גרסת קושחה מסוימת מבלי לשדרג את גרסת המודם של המכשיר כך שגם בעלי מכשירי אייפון לא סימפרי יכולים לשדרג את מכשירם עם קובץ הקסטום ללא חשש. אבל הפריצה ל- 4.0GM לא זמינה רק למכשירי ה- 3Gs אלא גם למכשירי ה- 3G כאשר ה- Dev Team מאשרים שגרסת הבטא של redsn0w 0.9.5beta4 מאפשרת את הפריצה של הגרסה כאשר מי שרוצה להשתמש בתוכנה צריך להוריד את בטא 4 של גרסה 4.0 עבור תהליך הפריצה בלבד.

מה שכן ה- Dev Team מזהירים שכל נושא הפריצה של iOS 4 עבור גרסת ה- GM לא מומלץ כלל וכלל והם ממליצים למשתמשים לחכות בסבלנות מספר שבועות נוספים עד לשחרורה הרשמי של iOS 4 כאשר אחרי השחרור צפויים להשתחרר הפריצה הרשמית שלה וכן פריצת unlock למודם בגרסאות 5.12 (המודם של גרסה 3.1.3) ויתכן שגם עבור המודם בגרסאות 5.13 (המודם של גרסה 4.0)


אגב יש לציין שמי מכם שמסתמך על פריצת הספיריט למכשיר האייפון שלו רצוי שלא יעדכן או ישדרג את תוכנת איטיונס לגרסה 9.2 מאחר ויתכן מאוד שגרסה 9.2 של איטיונס חוסמת את פריצת הספיריט.

שיתוף :

כתבות נוספות במגזין

שלחו הודעה למערכת

הכי נצפים במגזין:

איך קריפטו עוזר לקדם חופש בעולם

קריפטו הוא נכס דיגיטלי מבוזר, בעל פוטנציאל לחולל מהפכה פיננסית משמעותית. יתרה מכך, התחום המתפתח עשוי לתרום רבות לקידום חופש, פרטיות וריבונות אינדיבידואלית בכל רחבי

כמה דברים שלא ידעתם על קריפטו

קריפטו הוא אחד הנושאים החמים ביותר כרגע, לא רק בתחום הפיננסי אלא בכלל. בין אם אתם משקיעים, חושבים על זה או סתם מתעניינים בתחום, כנראה

מה כוללים שירותי סליקה לעסקים

אם אתם בעלי עסק קטן, בינוני או גדול אחד הדברים החשובים ביותר בכל עסק הוא נושא הגבייה. במהלך השנים האחרונות המשק הישראלי עבר לא מעט

Apple Pay בישראל: מה זה ואיך זה עובד?

לראשונה בישראל, בעלי מכשירי iPhone יכולים לשלם באמצעות הטלפון הנייד. זה קורה בעקבות השקת שירות Apple Pay בארץ, שירות שקיים בארה"ב כבר משנת 2014 ואשר

כל הזכויות שמורות 2019 © האתר בתהליך הנגשה לבעלי מוגבלויות אנו עושים כל מאמץ להשלים את הנגשת האתר! במידה ונתקלת בבעיה אנא פנה אלינו!

דילוג לתוכן