מגזין קומפייל Comp-IL

פתרון לשגיאה של Microsoft Visual C++ Runtime Library – Buffer Overrun Detected

שגיאה מסוג Microsoft Visual C++ Runtime Library – Buffer Overrun Detected.

שגיאה זו נובעת מתקלה בבודק האיות האחראי לתיקון שגיאות כתיב ביישומי אופיס.

תקלה זו החלה לחזור על עצמה בקרב משתמשים לרוב אחרי התקנת חבילת התמיכה השלישית למוצר אופיס 2003 (Service Pack 3 for Office 2003) חבילה זו שוחררה בתאריך 17/09/07, אפשר ללחוץ כאן לקבלת מידע אודות העדכון.

שגיאה של Microsoft Visual C++ Runtime Library – Buffer Overrun Detected מתרחשת כאשר מריצים את בדיקת האיות באחד מהיישומים כגון: Word או Outlook (שמשתמש בוורד כעורך הדואר מברירת המחדל) כמוכן גם ביישומים פופולאריים כגון: PowerPoint  ו Excel ויישומים אחרים שמשתמשים בבודק האיות.

כדי להתגבר על הבעיה הזו יש לבצע את הפעולות הבאות:
1) לסגור את כל יישומי האופיס.
2) ב Windows XP לגשת לתיקייה:
C:\Documents and Settings\<username>\Application Data\Microsoft\Proof
ב Windows Vista לגשת לתיקייה:
C:\users\<username>\AppData\Roaming\Microsoft\proof

* אם לא יודעים לאיזה חשבון משתמש להיכנס מתוך תיקיית Documents and Settings או תיקיית Users אפשר:
ללחוץ על התחל ואז על הפעלה ובשורת פקודה להקיש . (סימון של נקודה) וללחוץ על אישור. תפתח התיקייה של המשתמש הנוכחי במערכת ההפעלה.

* אם בתיקיית המשתמש לא רואים את התיקייה Application Data או AppData יש ללחוץ על כלים מתוך סרגל הכלים למעלה ומשם לגשת ל אפשרויות תיקייה , מהלשונית למעלה לבחור ב תצוגה , בתוך המלבן הלבן יש לסמן את הצג קבצים ותיקיות מוסתרות וללחוץ אישור.

3) בתוך התיקייה (על פי סעיף 2) יש לאתר קובץ בשם CUSTOM.DIC – מי שרואה קובץ בשם CUSTOM זה אותו הקובץ.
4) לפתוח את הקובץ CUSTOM (בעזרת כתבן).
5) למחוק את תכולת הקובץ ולשמור.
6) להיכנס ליישומי האופיס ולבדוק את בודק האיות.

* פתרון נוסף זה ליצור מילון ברירת מחדל חדש דרך כלים > אפשרויות > איות ודיקדוק > מילונים מותאמים אישית > לבטל את המילון הקודם ולהוסיף מילון ברירת מחדל חדש.

מקור : blogs.microsoft.co.il

שיתוף :

כתבות נוספות במגזין

שלחו הודעה למערכת

הכי נצפים במגזין:

איך קריפטו עוזר לקדם חופש בעולם

קריפטו הוא נכס דיגיטלי מבוזר, בעל פוטנציאל לחולל מהפכה פיננסית משמעותית. יתרה מכך, התחום המתפתח עשוי לתרום רבות לקידום חופש, פרטיות וריבונות אינדיבידואלית בכל רחבי

כמה דברים שלא ידעתם על קריפטו

קריפטו הוא אחד הנושאים החמים ביותר כרגע, לא רק בתחום הפיננסי אלא בכלל. בין אם אתם משקיעים, חושבים על זה או סתם מתעניינים בתחום, כנראה

מה כוללים שירותי סליקה לעסקים

אם אתם בעלי עסק קטן, בינוני או גדול אחד הדברים החשובים ביותר בכל עסק הוא נושא הגבייה. במהלך השנים האחרונות המשק הישראלי עבר לא מעט

Apple Pay בישראל: מה זה ואיך זה עובד?

לראשונה בישראל, בעלי מכשירי iPhone יכולים לשלם באמצעות הטלפון הנייד. זה קורה בעקבות השקת שירות Apple Pay בארץ, שירות שקיים בארה"ב כבר משנת 2014 ואשר

כל הזכויות שמורות 2019 © האתר בתהליך הנגשה לבעלי מוגבלויות אנו עושים כל מאמץ להשלים את הנגשת האתר! במידה ונתקלת בבעיה אנא פנה אלינו!

דילוג לתוכן